Stalker Lars Kepler

Stalker - Lars Kepler Sleva 21

Kniha ( měkká vazba )

Do košíku

178 Kč s DPH
Ušetříte 21 Kč Běžně 199 Kč

The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal Investigation Department. Someone has secretly filmed a woman through her window from the garden. The next day she is found dead after a frenzied knife-attack.… Přejít na celý popis

Sleva na hry - červen Krycí jména, Monopoly, Carcassonne a další oblíbené hry nyní se slevou 20 %. Více informací

Popis

The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal Investigation Department. Someone has secretly filmed a woman through her window from the garden. The next day she is found dead after a frenzied knife-attack. The police receive a second film of another unknown woman. There is no way of identifying her before time runs out.When her husband finds her he is so traumatised that he cleans the whole house and puts her to bed. He may have seen a vital clue, but is in such an extreme state of shock that the police are unable to question him. Psychiatrist Erik Maria Bark is called in to hypnotise him - but what the man tells him under hypnosis leads Erik to start lying to the police. If the lights are on, a stalker can see you from outside. But if the lights are off, you can't see a stalker who is already inside the house.

Sdílet 0

Nakladatel
HarperCollins
datum vydání
2016
isbn
978-0-00-822089-1
ean
9780008220891
Jazyk
angličtina
Počet stran
585
Vazba
měkká vazba

Bestseller v knihy Dobrovský

12345. v e-shopu | 10979. minulý týden

26. v Mystery and Crime | 30. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.6 z 5 5 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

  • Lars Kepler Lars Kepler

    Spojte dva spisovatele opačného pohlaví a získáte uznávaného autora severské krimi. Zdá se vám to nemožné? Lars Kepler je toho důkazem. Za tímto uměleckým pseudonymem se totiž skrývá manželská dvojice, Alexandr Ahndoril a Alexandra Coelho…

    Podrobnosti

  • Lazar - Lars Kepler Lazar

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 26 Kč

    223 Kč 249 Kč

    Skladem

  • Lazar - Lars Kepler Lazar

    Lars Kepler

    pevná vazba

    Ušetříte 42 Kč

    357 Kč 399 Kč

    Skladem

  • Stalker - Lars Kepler Stalker

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 24 Kč

    205 Kč 229 Kč

    Skladem

  • Hypnotizér - Lars Kepler Hypnotizér

    Lars Kepler

    pevná vazba

    Ušetříte 37 Kč

    312 Kč 349 Kč

    Skladem

  • Písečný muž - Lars Kepler Písečný muž

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 24 Kč

    205 Kč 229 Kč

    Skladem

  • Písečný muž - Lars Kepler Písečný muž

    Lars Kepler

    pevná vazba

    Ušetříte 37 Kč

    312 Kč 349 Kč

    Skladem

  • Paganiniho smlouva - Lars Kepler Paganiniho smlouva

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 25 Kč

    214 Kč 239 Kč

    Skladem

  • Svědkyně ohně - Lars Kepler Svědkyně ohně

    Lars Kepler

    pevná vazba

    Ušetříte 37 Kč

    312 Kč 349 Kč

    Skladem

  • Hypnotizér - Lars Kepler Hypnotizér

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 24 Kč

    205 Kč 229 Kč

    Skladem

  • Stalker - Lars Kepler Stalker

    Lars Kepler

    pevná vazba

    Ušetříte 37 Kč

    312 Kč 349 Kč

    Skladem

  • Paganiniho smlouva - Lars Kepler Paganiniho smlouva

    Lars Kepler

    pevná vazba

    Ušetříte 39 Kč

    330 Kč 369 Kč

    Skladem

  • The Nightmare - Lars Kepler The Nightmare

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 25 Kč

    214 Kč 239 Kč

    Skladem

  • Svědkyně ohně - Lars Kepler Svědkyně ohně

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 24 Kč

    205 Kč 229 Kč

    Skladem

  • Lovec králíků - Lars Kepler Lovec králíků

    Lars Kepler

    pevná vazba

    Ušetříte 39 Kč

    330 Kč 369 Kč

    Skladem

  • Případy komisaře Joony Linny 1-6 - Lars Kepler Případy komisaře Joony Linny 1-6

    Lars Kepler

    pevná vazba

    Ušetříte 210 Kč

    1 789 Kč 1,999 Kč

    Skladem

  • Playground - Lars Kepler Playground

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 25 Kč

    214 Kč 239 Kč

    Skladem

  • Hunter - Lars Kepler Hunter

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 21 Kč

    178 Kč 199 Kč

    Skladem

  • Playground - Lars Kepler Playground

    Lars Kepler

    pevná vazba

    Ušetříte 37 Kč

    312 Kč 349 Kč

    Skladem

  • Lazar - Lars Kepler Lazar

    Lars Kepler

    Audiokniha

    Ušetříte 42 Kč

    357 Kč 399 Kč

    Skladem

  • The Sandman - Lars Kepler The Sandman

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 27 Kč

    232 Kč 259 Kč

    Skladem

  • Svědkyně ohně - 2CDmp3 (Čte Pavel Rímský) - Lars Kepler Svědkyně ohně - 2CDmp3 (Čte Pavel Rímský)

    Lars Kepler

    Audiokniha

    Ušetříte 37 Kč

    312 Kč 349 Kč

    Skladem

  • CD - Písečný muž - Lars Kepler CD - Písečný muž

    Lars Kepler

    kniha

    Ušetříte 33 Kč

    286 Kč 319 Kč

    Skladem

  • The Rabbit Hunter - Lars Kepler The Rabbit Hunter

    Lars Kepler

    měkká vazba

    Ušetříte 31 Kč

    268 Kč 299 Kč

    Skladem

  • Paganiniho smlouva - Lars Kepler Paganiniho smlouva

    Lars Kepler

    Audiokniha

    Ušetříte 35 Kč

    294 Kč 329 Kč

    Skladem

Všechny knihy autora

34 prodejen s odběrem Zdarma