Pustina film

Pustina - Sleva 52

Pustina film

Mám
Chci si koupit

Film

 • Produkt je vyprodaný.

(Pustina)2016 / Kriminální, Drama / 467 minut / Česká republika  8 epizod Zločin, který rozhodujícím způsobem zasáhne do životů všech zúčastněných, stojí na počátku dramatické minisérie HBO Europe, Pustina. Když se starostka severočeské vesnice, Hana Sikorová, ocitne na vrcholu svého boje proti velké těžební společnosti nabízející obyvatelům… Přejít na celý popis

99 thrillerů sleva Kaštánek, Outsider, Hračkář a další vybrané thrillery se slevou až 70 %. Více informací

Popis

(Pustina)
2016 / Kriminální, Drama / 467 minut / Česká republika 

8 epizod

Zločin, který rozhodujícím způsobem zasáhne do životů všech zúčastněných, stojí na počátku dramatické minisérie HBO Europe, Pustina. Když se starostka severočeské vesnice, Hana Sikorová, ocitne na vrcholu svého boje proti velké těžební společnosti nabízející obyvatelům obce vysoké odstupné výměnou za opuštění jejich domovů postavených na ložiscích hnědého uhlí, zmizí její čtrnáctiletá dcera Míša. Pátrání po dceři Hanu po letech mírumilovného soužití s ostatními přivede k pochybnostem ohledně celé komunity, která se pod vlivem událostí začíná rozpadat a ukazovat svou pravou tvář. Objasňování záhady příběh rozvětvuje do několika prolínajících se dějových linií, gradujících do nečekaných souvislostí.

Hrají: Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Křenková, Leoš Noha, Jan Cina, Štěpán Benoni, Eva Holubová, Miroslav Vladyka, Maxmilián Mráz, Ivan Krúpa, Ctirad Götz, Oldřich Vlach, Martin Sitta, Martin Kubačák, Petra Špalková, Petra Špindlerová, Zdena Hadrbolcová, Jitka Sedláčková, Kateřina Pindejová, Anita Krausová, Richard Stanke, Tomáš Dastlík, Jan Jankovský, Karel Zima, Petr Vančura, Pavel Šimčík, Roman Skamene, Markéta Krejčová, Petra Navrátilová, Oskar Hes, Janek Gregor, Adam Petrlík, Jan Bavala, Mario Pech, Matyáš Svoboda, Štěpán Matejíčka, Dominika Byrtusová, Ivo Bureš, Andrej Polák, Eva Prchalová, Terezie Holá, Adrian Jastraban, Jiří Krejčí, Michaela Doležalová, Kamila Trnková, Jan Komínek, Dušan Čonka, Halina Paseková, Kajetán Písařovic, Karel Davídek, Sebastian Pála, Tomáš Brychta, Magdaléna Chrzová, Kristina Sitková, Lilian Sarah Fischerová, Veronika Malá, Zuzana Čapková, Maria Pavlova, Hana Grančičová, Angelika Morschlová, Martina Černá, Leoš Juráček, Anastásia Chocholatá, Jan Wágner, Petra Ondřejková, Lukáš Typlt, Josef Vokračka, Nikola Orozovič, Štepánka Fingerhutová, Rostislav Novák st., Miroslav Dvořák, Pavel Rudolf Plasche, David Jahn, Jana Holcová, Daniel Možnar, Hynek Tajovský, Jan Bílek, Bohumír Starý, Petra Johansson, Rudolf Slivka, Viera Pavlíková, Dominik Zakl

Režie: Ivan Zachariáš, Alice Nellis
Kamera: Štěpán Kučera, Matěj Cibulka
Hudba: David Boulter
Scénář: Štěpán Hulík
Zvukové formáty: česky DD 5.1 
Titulky: české pro neslyšící, anglické
Obrazové formáty: 16:9 

Bonusy: 
• Jak vznikala Pustina
• Trailer

Sdílet 0

kategorie
Filmy » Krimi, Thriller
Nakladatel
MagicBox
ean
8595165362817

Bestseller v knihy Dobrovský

34085. v e-shopu | 17212. minulý týden

57. v Krimi, Thriller | 12. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.9 z 5 7 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček

  Parádní seriál a dokonalý výkon hlavní hrdinky. Napětí až do konce, do poslední chvíle nevíte, co se stalo s Míšou a kdo v tom má prsty. A atmosféra v seriálu je dokonalá, skvěle dokresluje děj.

  Film, MagicBox, , 8595165362817

 • 5 z 5 hvězdiček

  Skvělý napínavý seriál s pochmurným prostředím. Celý seriálo jsem zkoukla během dvou dní, nedalo se přestat.

  Film, MagicBox, , 8595165362817

 • 5 z 5 hvězdiček

  České seriály moc nemusím, ale tentokrát se nedalo odolat. Jakmile pustíte první díl, musíte dokoukat do konce.

  Film, MagicBox, , 8595165362817

 • 5 z 5 hvězdiček

  Absolutně nejlepší český seriál. O Pustině jsem slyšela od kamarádky a vyprávění na mě udělalo dojem. Když ale řekla, že je to český seriál tak mě to odradilo. Po shlédnutí všech dílů jsem byla nadšená. Opravdu můžu doporučit každému. Do poslední chvíle jsem absolutně netušila, kdo je vrah. Opravdový vrah mě hrozně překvapil. Nečekala bych to.

  Film, MagicBox, , 8595165362817

 • 5 z 5 hvězdiček

  Skvělý detektivní seriál s překvapivou pointou ve stylu severských detektivek. Krajina na severu je tu nádherná a strašlivá zároveň. Vážně se mi to moc líbilo.

  Film, MagicBox, , 8595165362817

Další knihy autora