CZ Press spol. s.r.o.

CZ Press spol. s r.o. vznikla v roce 1991 a za dobu své existence vešla do povědomí zájemců o zahraniční tisk v České republice jako spolehlivý a rychlý dodavatel aktuálních vydání novin a časopisů. V současné době kromě 400 prodejen zásobujeme zahraničním tiskem téměř 7.500 individuálních čtenářů.

Nabízíme Vám přes 850 různých publikací, od deníků až po ročenky. Jedná se o prestižní tituly a věřím, že Vás řada položek našeho katalogu zaujme. Většinu naší nabídky tvoří západoevropské a americké publikace, nicméně dovážíme i tituly z jiných zemí (díky využití nejmodernější techniky Vám můžeme například dodat japonské deníky v den vydání). 

Jako přímý dovozce jsme schopni zaručit nejkratší časy dodání. Každý den, včetně sobot, nedělí a svátků, jsou zásilky tisku dopravovány do naší pražské expedice, která je potom ihned doručuje do prodejen i konečným čtenářům. Máte-li zájem o pravidelný odběr některého titulu, objednejte si dodávku přímo na Vaši adresu - ať již soukromou nebo firemní. Po většině území Prahy, Brna, Plzně, západočeských lázní a Krkonoš rozvážíme zásilky vlastní dopravou, do ostatních lokalit zasíláme výtisky poštou, dražší publikace doporučeně. Za doručení zásilek žádný poplatek neúčtujeme, zákazník hradí pouze maloobchodní cenu titulu platnou pro Českou republiku. 

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Typ knihy

Stav

Hodnocení