Nemravné známosti Sylvia Day

Nemravné známosti - Sylvia Day

Nemravné známosti

Sylvia Day

Četl(a) jsem
Chci přečíst

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.

Nemravné známosti V knize Nemravné známosti se skrývají tři romantické, smyslné povídky z prostředí předviktoriánské Anglie, která nebyla zdaleka tak nevinná, jak vypadala. Jejich hrdinky, slušně vychované mladé aristokratky, se setkávají s muži, ke kterým by se za normálních okolností ani nepřiblížily, a zjišťují, že pro srdce společenské… Přejít na celý popis

bestcelery Ochutnávejte BESTCELERY! Celé menu od 79 Kč najdete zde! Více informací

Popis

Nemravné známosti

V knize Nemravné známosti se skrývají tři romantické, smyslné povídky z prostředí předviktoriánské Anglie, která nebyla zdaleka tak nevinná, jak vypadala. Jejich hrdinky, slušně vychované mladé aristokratky, se setkávají s muži, ke kterým by se za normálních okolností ani nepřiblížily, a zjišťují, že pro srdce společenské mantinely neplatí.

Olivia Merricková, dcera obchodníka, se provdá za muže, jehož jí vybral otec, a teprve po svatbě se dozvídá, že její manžel je ve skutečnosti proslulý – a velmi mužný – mořský pirát známý pod přezdívkou Fénix. Lady Julienne La Coeur se dopustí skandálního přestupku, když v pánském přestrojení pronikne do klubu pro gentlemany, kde ji ovšem nachytá jeho majitel, proslulý zpustlík Lucien – a ke svému nemalému překvapení se do odvážné dámy zamiluje. Hrdinou třetí povídky je Juliennin bratr Hugh, jemuž zamotá hlavu krásná a nezávislá Charlotte, kterou najde na tom posledním místě, kde by hledal nejen krásu, ale i lásku.

Sdílet 0

Nakladatel
BETA Dobrovský
datum vydání
srpen 2014
isbn
978-80-7306-640-6
ean
9788073066406
Jazyk
čeština
Počet stran
336
Vazba
pevná vazba
Rozměr
140x210mm

Bestseller v knihy Dobrovský

34205. v e-shopu | 37020. minulý týden

98. v Erotické romány |

Hodnocení čtenářů

3.6 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 3.7 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 1 z 5 hvězdiček

    Tohle není ani romantika ani historická romantika s nějakou erotikou nebo vtipem, je to prostě pornografie a podle mě nijak dobrá. Přiznávám, že jsem tuhle knihu nedočetla.

    Kniha, BETA Dobrovský, 2014, 9788073066406

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora