Naprosto pozoruhodná věc Hank Green E-kniha

Naprosto pozoruhodná věc - Hank Green

Naprosto pozoruhodná věc E-kniha

Hank Green

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

319 Kč s DPH

Plníme knižní přání ⭐︎ Thrillery i světovka 79 Kč Plníme knižní přání. Dosud nezlevněné knížky koupíte od 79 Kč! Více informací

Popis

Jsou tři hodiny ráno a třiadvacetiletá April se vrací domů z práce. Po cestě si všímá obří sochy. Vypadá jako tři metry vysoký Transformer, oblečený v samurajském brnění.

S kamarádem Andym ho pojmenují Carl a natočí s ním video, které posléze umístí na YouTube. Tím se jejich dosavadní životy naprosto změní. Video se totiž stane virálním a obletí téměř celý svět.

April se rázem ocitá v centru intenzivní mediální pozornosti. Bleskovou rychlostí se také šíří zvěsti o Carls, kteří podle natočeného materiálu obsadili desítky měst. A Všechny oči se upírají právě k April, aby zjistila, co jsou zač a co chtějí. Čeká ji dlouhá cesta, na které se bude muset vypořádat s důsledky vlastní slávy. Vztah, bezpečnost i její identita se ocitá v ohrožení.

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Sci-fi a Fantasy
Nakladatel
Fobos
ean
9788076426252
Jazyk
čeština
Počet stran
399

Bestseller v knihy Dobrovský

19379. v e-shopu | 24571. minulý týden

20. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy | 21. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.5 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček

  Naprosto pozoruhodná věc je naprosto pozoruhodnou knihou. Bratr Johna Greena, Hank, píše úplně jiné věci, než právě jeho bratr. Kniha je na jednu stranu bláznivá, vtipná, sarkastická... Na druhou stranu však řeší velice vážné téma. Dává obraz současné společnosti a ukazuje stinnou stránku slávy. Je to velice moderní kniha, která se zabývá aktuálními problémy. Hlavní hrdinka je vtipná a sarkastická. Jde o mix lehkého sci-fi se společenským románem a mě to moc bavilo!

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075857385

 • 4 z 5 hvězdiček

  Trvalo mi, než jsem příběhu propadla, ale pak… Bylo to neuvěřitelné! Kniha má dokonalý potenciál, ale potřebuje čtenáře, kteří se nebojí být otevření něčemu novému. Co se týká mě samotné, tak já mám někdy problém stíhat myšlenkové posuny Johna Greena a s Hankem jsem na tom byla z počátku ještě hůř. Ten příběh byl pro mě divný, a hlavně jsem ten začátek nečetla v klidu, takže jsem se na něj plně nesoustředila. Jenže tento příběh právě pro své čtení potřebuje klid a pohodu. A když jsme tu knihu začala pak číst v klidu pokoje, bylo úplně něco neuvěřitelného. Hlavní hrdinka mi sedla snad od první věty této knihy a ten závěr?! Dokonalost! Je to jiné, zvláštní a rozhodně to není příběh pro každého. Ovšem je to tak pozoruhodné čtení, že vám zkrátka musím doporučit, abyste se po knize podívali.

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075857385

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora