Můj příběh Michelle Obamová

Můj příběh - Michelle Obamová

Můj příběh

Michelle Obamová

Četl(a) jsem
Chci přečíst

Kniha ( pevná vazba )

 • Produkt momentálně není skladem.
  Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění

Mám zájem

Předpokládaná cena
398 Kč s DPH

Michelle Obamová se díky svému životu naplněnému smyslem a úspěchy stala jednou z nejikoničtějších a nejpodmanivějších žen naší éry. Jako první dáma Spojených států amerických a první Afroameričanka v této roli pomohla nastolit nejvlídnější a nejpřístupnější atmosféru v Bílém domě v historii a vybudovala si pozici silné zastánkyně práv žen ve… Přejít na celý popis

Pořádná dávka sci-fi a fantasy | Knížky za 59 Kč! Užijte si nálož knížek, které vás vezmou do vesmíru, za démony, kouzelníky, vílami i temnými silami. Každou knihu z našeho sci-fi a fantasy výběru můžete až do 15. dubna objednávat na našem e-shopu za 59 Kč. Více informací

Popis

Michelle Obamová se díky svému životu naplněnému smyslem a úspěchy stala jednou z nejikoničtějších a nejpodmanivějších žen naší éry. Jako první dáma Spojených států amerických a první Afroameričanka v této roli pomohla nastolit nejvlídnější a nejpřístupnější atmosféru v Bílém domě v historii a vybudovala si pozici silné zastánkyně práv žen ve Spojených státech i po celém světě. Radikálně změnila životní styl mnoha rodin, které díky ní vedou zdravější a aktivnější život, naučila nás několik tanečních kroků, zabodovala v Carpool Karaoke Jamese Cordena a v nemilosrdné záři reflektorů dokázala vychovat dvě normální a skromné dcery. Michelle Obamová ve svých pamětech, díle plném hlubokých úvah a úchvatného vypravěčství, zve čtenáře do svého světa a zaznamenává zážitky, které ji formovaly – od dětství v chicagské South Side, přes léta, kdy jako vedoucí pracovnice vyvažovala mateřské a pracovní povinnosti, až po dobu, kterou strávila na nejslavnější světové adrese. S neomylnou upřímností a jiskřivým vtipem popisuje svá vítězství i zklamání na veřejnosti i v soukromí a vypráví svůj příběh, tak jak ho žila – svými slovy a podle svého.

Můj příběh je kniha nejen vřelá, moudrá a sdělná, je to také neobvykle důvěrné sdělení ženy, která oplývá silnou duší, inteligencí a přirozenou moudrostí, ženy, která se vždy vzpírala všem očekáváním a jejíž příběh nás inspiruje ke stejnému postoji. Michelle Obamová ke své knize říká: „Když jsem psala Můj příběh, byl to pro mě hluboký osobní zážitek. Úplně poprvé jsem měla prostor se otevřeně zamyslet nad svojí neočekávanou životní dráhou. V této knize hovořím o svých kořenech, o tom, jak malé děvče z chicagské South Side nalezlo ve svém hlase sílu a dokázalo tuto sílu předat jiným. Doufám, že moje osobní cesta bude čtenáře inspirovat k tomu, aby v sobě nalezli odvahu a stali se tím, kým touží být. Nemůžu se dočkat, až se s nimi o svůj příběh podělím.”

Sdílet 0

Nakladatel
Argo
datum vydání
26.4.2019
isbn
978-80-257-2713-3
ean
9788025727133
Jazyk
čeština
Počet stran
432
Vazba
pevná vazba

Bestseller v knihy Dobrovský

1421. v e-shopu | 1218. minulý týden | 106. nejlepší dosažené 03.06.2019

9. v Osobnosti | 10. minulý týden | 6. nejlepší dosažené 21.03.2020

Hodnocení čtenářů

4.3 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Miroslava Kopecká

  Úžasně popsaný silný životní příběh. Příběh o touze po vzdělání, po dobrém životě, o kompromisech. Silná kniha o víře v manželství, v rodičovství. Doporučuji všem generacím - těm, které se v životě teprve hledají i těm, které mají už své zkušenosti. Mám Michelle Obamovou ráda pro její přirozenost a tato kniha mi jen potvrdila mé přesvědčení, že ona je opravdová dáma a její muž je opravdový gentleman.

  Kniha, Argo, 2019, 9788025727133

 • 5 z 5 hvězdiček Andy

  Cteni pro zeny...krasne prevypraveny pribeh zeny, ktera chtela neco dokazat. Moc se mi libila a inspirovala i ve vychove deti.

  Kniha, Argo, 2019, 9788025727133

 • 4 z 5 hvězdiček Apolena J.

  Michelle je velmi sympatická žena s pozoruhodným životem. Vřele doporučuji.

  Kniha, Argo, 2019, 9788025727133

Další knihy autora