Mrazivé plameny Jens Henrik Jensen E-kniha

Mrazivé plameny - Jens Henrik Jensen

Mrazivé plameny E-kniha

Jens Henrik Jensen

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

319 Kč s DPH

Kanibal z Nine Elms Předobjednejte si novinku od Roberta Bryndzy! Více informací

Popis

Mrazivé plameny je pokračování prvních dvou dílů série Nielse Oxena – Oběšení psi a Temní muži .
 
Dánský válečný veterán Niels Oxen je od tragédie na moři považován za mrtvého. Ve skutečnosti se však ze svých ran vyléčil na malém ostrově švédského souostroví, a teď před ním leží nejtěžší životní rozhodnutí.
 
Pokud vůdci utajené organizace Danehof zjistí, že jejich atentát na Oxena selhal, stane se terčem. A pokud se o jeho přežití dozví dánská policie, bude obviněn z vraždy, kterou nespáchal.I přes to se Oxen rozhodne odhalit pravou tvář viníků. Pokud se mu to nepodaří, čeká ho život na útěku – a už nikdy neuvidí svého syna.
 
S tímto nemožným úkolem kontaktuje Martharethe Franck – svou bývalou kolegyni z tajné služby, která mezitím dostala vyhazov, a teď pracuje jako asistentka prodeje a hotelová uklízečka. Oxen a Franck znovu navážou spolupráci s původním šéfem tajné služby Axelem Mossmanem a jeho synovcem.
 
Boj proti Danehof má katastrofické následky pro všechny zúčastněné, a jediný způsob, jak škodu napravit, je, dopadnout temné muže. Jak ale porazit neviditelného nepřítele?
 
 

Tvrdé březnové světlo odhalilo na jeho nahém trupu spoustu jizev. Některé byly staré a vybledlé. Jiné, nedávno získané, tmavě fialové se táhly po bledém šlachovitém těle v měkkých křivkách a potrhaných čárách zakončených stovkami stehů.

Sdílet 0

Nakladatel
Edice Knihy Omega
datum vydání
21.1.2019
ean
9788076422681
Jazyk
čeština
Počet stran
624

Bestseller v knihy Dobrovský

15887. v e-shopu | 7993. minulý týden | 2398. nejlepší dosažené 31.07.2019

22. v E-knihy - Detektivky, Thrillery a Horory | 24. minulý týden | 16. nejlepší dosažené 05.07.2019

Hodnocení čtenářů

4.0 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček

  Mrazivé plameny mě zpočátku zarazily velkým počtem stránek přesazujících 620. Jedná se sice o nejrozsáhlejší díl z celé trilogie OXEN, ale za mě jeden z nejlepších. Skoro na každé stránce na vás sálá všudypřítomné napětí a o neočekávané situace není rozhodně nouze. Krůček po krůčku se odkrývají jednotlivé indicie, které pomalu a jistě do sebe zapadají, a odhalují tajemství vedoucí k samotným temným mužům a k "Dánskému dvoru". Stejně jako v díle "Temní muži" i zde autor detailně popisuje noční můry Nielse Oxena a i to, jaký dopad mají na jeho dosavadní život. Někdy se sami sebe v duchu ptáte, jak je možné, že jeden člověk mohl prožít tolik děsivých hrůz.... ovšem, pokud by nebyl svědkem a aktérem toho všeho, pravděpodobně by ani nebyl nositelem několika vyznamenání "Za statečnost". Severské krimi "Mrazivé plameny" si rozhodně nenechte ujít, protože stejně jako mě, i vás ihned vtáhne do děje, a ocitnete se tak v příběhu plném napětí, ale i nejrůznějších konspiračních teorií, odhalování lží i z řad nejbližších lidí. Jde o velmi návykové čtení, kde spolu s krátkými kapitolami, tuto knihu přečtete doslova na jeden zátah. A věřte, že: svět není takový, jak si člověk myslí....

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788073903312

 • 5 z 5 hvězdiček

  Knihu jsem si zamilovala. Třetí dí je nejlepší. Doporučuji přečíst.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788073903312

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora