Lord John a Ďáblovy ruce Diana Gabaldon E-kniha

Lord John a Ďáblovy ruce - Diana Gabaldon

Lord John a Ďáblovy ruce E-kniha

Diana Gabaldon

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

279 Kč s DPH

Drobek Drobek má knížky pro všechny dětské zvídavé hlavičky. Právě teď je koupíte se 40% slevou Více informací

Popis

Diana Gabaldon, autorka série Cizinka, která se dostala na čelní příčky žebříčku bestsellerů New York Times, přináší tři fascinující příběhy o válce, intrikách a špionáži, v nichž vystupuje jedna z jejích nejpopulárnějších postav: lord John Grey.

V povídce Lord John a Klub pekelného ohně zahlédne lord John ve dveřích klubu pro gentlemany neznámého muže – a rozruší ho zoufalá prosba, aby se setkali v soukromí. To je impulz, který lorda Johna zavede do bludiště politické proradnosti a do rukou nebezpečného zhýralého utajeného spolku. V novele Lord John a sukuba se angličtí vojáci, kteří bojují v Prusku, děsí smrtícího stvoření, které se zjevuje v noci. Lord John je povolán, aby celou záležitost prošetřil, a brzy si uvědomí, že ze všech přízraků, které člověka straší, není žádný děsivější než ten, který vychází přímo z lidského srdce. V novele Lord John a přízrak vojáka se lord John náhle ocitá uprostřed vyšetřování záhadného výbuchu děla na bitevním poli. To ho nakonec přinutí, aby se utkal s vlastními přízraky – a zdrcující možností, že mezi důstojníky ozbrojených sil Jeho Veličenstva se ukrývá zrádce.

Sdílet 0

Nakladatel
Edice Knihy Omega
datum vydání
10.6.2019
ean
9788076424838
Jazyk
čeština
Počet stran
328

Bestseller v knihy Dobrovský

8664. v e-shopu | 4379. minulý týden | 3759. nejlepší dosažené 28.01.2020

9. v E-knihy - Historické romány | 3. minulý týden | 2. nejlepší dosažené 21.10.2019

Hodnocení čtenářů

4.0 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 4 z 5 hvězdiček Knihomolka Šárka

  Popravě jsem od toho očekávala víc. Já mám Dianu jakožto spisovatelku hrozně ráda a tady zkrátka chyběly ty její dlouhé popisy, které tak obdivuji. Rozhodně ale nelituji, že jsem si knihu přečetla. Sice to považuji za nejslabší autorčin výkon, ale lorda Johna zbožňuji, a tak jsem za další jeho příběhy jen vděčná. Ovšem nejvíce mě mrzí, že mu tu nedopřála nějaký ten románek… Ale co se dá dělat, třeba příště.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788073906719

 • 4 z 5 hvězdiček Kristýna Kaderová

  Knížka obsahuje tři povídky. Jedna je naprosto skvělá, jedna skvělá a poslední trochu moc dlouhá. Ale v zásadě jsou všechny opravdu moc hezké a zajímavé a především doplňují předchozí knihy série. Jenom mám menší výhrady k postavám, kterým nebyla moc věnována pozornost, ale to je nejspíš způsobeno tím, že se jedná o krátké příběhy.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788073906719

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora