To nejlepší v nás

Recenze na knihu
To nejlepší v nás

Zobrazit knihu

4.8 z 5 hvězdiček 6 hodnocení čtenářů

Hodnocení čtenářů

4.8 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček

  Tato kniha nejde odložit. Rozbila mě na malé kousíčky a pak mě zase postupně složila dohromady. Dlouho jsem nečetla nic tak skvělého, jsem spíš na thrillery a po dlouhé době jsem sáhla po jiném žánru..a hned jsem si od Colleen koupila další tři :) doporučuji.

  Kniha, Ikar, 2019, 9788024940342

 • 5 z 5 hvězdiček

  Příběh Quinn a Grahama, které osud svede dohromady za podivných okolností. V knize sledujeme dvě časové roviny - v minulosti ten nejvíc romantický vztah a v současnosti, kdy se jejich manželství ocitá v krizi. No a co k tomu víc napsat? Prostě Colleen umí. Původně jsem si myslela, že dám nižší hodnocení, protože mě kniha v první části nenadchla, ale po přečtení celého příběhu to do sebe všechno tak zapadlo a nechalo ve mě spoustu pocitů a emocí, že je jasné, že pět hvězdiček si zaslouží. Moc mě baví styl, jak autorka píše. Knížka je čtivá, že vás vtáhne do děje a nepustí. Její konce, kdy prostě potřebujete hromadu kapesníků, miluji. Tím, že už mi dávno není dvacet, mě možná příběh dostal o něco víc, protože spoustu věcí, které byly v knize, jsem si zažila. Knížku bych doporučila pro věk 20+, aby se člověk dokázal lépe vcítit do hlavní hrdinky. Colleen je prostě jen jedna a musím dohnat resty a dočíst si od ní všechny knížky.

  Kniha, Ikar, 2019, 9788024940342

 • 5 z 5 hvězdiček

  Moje první knížka od Colleen Hoover. Sedla mi do mého momentálního rozpoložení a celých 288 stran jsem doslova zhltnula během necelých pěti hodin. Zvládla bych to za čtyři a půl, kdybych si ke konci nechtěla prostě jen tak lidsky poplakat. Knížka u mě zůstane a jsem si jistá, že k některým pasážím se budu jen tak pro potěchu vracet. Jediné, co mě mrzí, je pár neskutečných hrubek v textu a překladu. Asi se na vydání spěchalo...

  Kniha, Ikar, 2019, 9788024940342