Zapomenutá dcera
Zapomenutá dcera - Armando Lucas Correa PŘIPRAVUJEME

Kniha ( pevná vazba )

  • Vydání této knihy se připravuje
  • Předpokládané datum vydání je 31.8.2024
    Až Kniha vyjde, pošleme Vám upozornění

Mám zájem

Předpokládaná cena
279 Kč s DPH
Běžně 399 Kč Nápověda Jsme transparentní

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Drž mě, když padám

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Drž mě, když padám

New York, 2015: Ve svých osmdesáti letech obdrží Elise Duvalová telefonát od ženy přinášející vzkaz z doby a místa, na které už dávno zapomněla. Elise, francouzská katolička, která přišla do New Yorku na konci druhé světové války, s úžasem zjistí, že dopisy, které jí neznámá žena přivezla z Kuby, napsala německy za války její matka. Přes veškerou… Přejít na celý popis

Knížky od 4 Kč?! To je náš DOBRO.BLEŠÁK Náš online DORBO.BLEŠÁK plníme každý týden novými a zajímavými tituly, které za tyto ceny jinde nenajdete. Knížky od 4 Kč v našem DOBRO.BLEŠÁKU jsou ale jen omezený čas a brzy zmizí. Více informací

Popis

New York, 2015: Ve svých osmdesáti letech obdrží Elise Duvalová telefonát od ženy přinášející vzkaz z doby a místa, na které už dávno zapomněla. Elise, francouzská katolička, která přišla do New Yorku na konci druhé světové války, s úžasem zjistí, že dopisy, které jí neznámá žena přivezla z Kuby, napsala německy za války její matka. Přes veškerou její snahu zavrhnout vlastní minulost začnou vycházet na světlo světa sedm desetiletí stará tajemství.

Berlín, 1939: Budoucnost, kterou si Amanda Sternbergová a její muž Julius vysnili pro své dvě dcery, se zhroutí s nástupem Adolfa Hitlera do čela země. Knihkupkyně Amanda prchá z nacistického Německa na jih Francie se svými dvěma malými dcerami, ale do Haute-Vienne přijíždí jen s jednou z nich. Po chvíli iluzorní svobody jsou zajaty a odvezeny do tábora nucených prací.

Román Zapomenutá dcera, založený na skutečných událostech, je kronikou jednoho z nejotřesnějších zvěrstev, kterých se nacisté během druhé světové války dopustili v okupované Francii.

Sdílet 0

Nakladatel
Kontrast
Vydání
1
isbn
978-80-277-2327-0
Počet stran
320
datum vydání
31.08.2024
ean
9788027723270
Vazba
pevná vazba
jazyk
čeština

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 279 Kč Nápověda