Slávistický Halftime 1/2022

Slávistický Halftime 1/2022

Kniha

E-shopové listy

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Monoi de Tahiti: Voňavý klenot léta!

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Monoi de Tahiti: Voňavý klenot léta!

Na co se těšit v šestém vydání? Tomáš Holeš, diamant základní červenobílé i reprezentační jedenáctky, ušel od svého prvoligového debutu dlouhou cestu. Během svého strmého vzestupu se mohl opřít o dva pilíře, trpělivost i víru. Víru ve vlastní schopnosti i uvědomění si, že naše osudy možná řídí něco nad rámec běžného chápání. Holeš je evangelík,… Přejít na celý popis

Útěk za svobodou Zoje Stage Poutavý thriller od mistryně napětí je tady! Užijte si příběh o trojici přátel, které pronásleduje víc než jen stará tajemství... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Na co se těšit v šestém vydání?

Tomáš Holeš, diamant základní červenobílé i reprezentační jedenáctky, ušel od svého prvoligového debutu dlouhou cestu. Během svého strmého vzestupu se mohl opřít o dva pilíře, trpělivost i víru. Víru ve vlastní schopnosti i uvědomění si, že naše osudy možná řídí něco nad rámec běžného chápání. Holeš je evangelík, ctí své strážné anděly, stejně tak energii, kterou dokáže přitáhnout na svou stranu. Pro magazín HALFTIME o všem otevřeně promluvil.

  1. září 1953. Tehdy Slavia slavnostně otevřela novýstadion v Edenu. Otevřela a prakticky hned zase zavřela... Namísto radosti z konečného stěhování do nového domova přišla anabáze odstraňování závad a nedostatků, které využívání stadionu znemožnily na několik dalších let. Jako by se smůla, která se na klub nalepila v polovině čtyřicátých let, přenesla na podrážkách kopaček i do nového domova.

Vrátili jsme se v čase i obraze také do minulosti nedávné, na začátek roku 2022. V lednu slávisté v Portugalsku absolvovali jeden z nejdelších přípravných kempů novodobé historie. Tři týdny galejí měly tým Jindřicha Trpišovského a jeho kolegů připravit na finiš ročníku 2021/22. Závěr sezony, kdy je cílem udržet domácí nadvládu a dál dělat Slavii skvělou reklamu v Evropě. Jak to v Algarve vypadalo?

K obsáhlému rozhovoru jsme přizvali i symbol oddanosti a loajality červenobílým barvám, Jiřího Nerada. Organizačně-provozní vedoucí klubu je nejdéle sloužícím slávistou, ve službě je už 30 let. Za tu dobu odehrála Slavia takřka 600 domácích utkání, on vynechal jediné. Zažil výprask od Teplic, euforii po postupu do semifinále Poháru UEFA v roce 1996, Ligu mistrů na Strahově i v Edenu, domácí odvetu se Sevillou. Takřka dvacítku trenérů, stovky hráčů. Mistrovské oslavy i pískot fanoušků. Vlastně úplně všechno…

A těšit se můžete i na mnoho dalšího. S hlavním skautem sešívané akademie jsme probrali rekrutování nových talentů a snahu nalézat další Daniely Samky. Vezmeme vás do nového esport roomu, který vyrostl v útrobách slávistického stadionu. V medailonku vám představíme kondičního kouče Slavie Martina Třasáka a ukážeme výjimečnou statistiku Ondřeje Koláře.

Při příležitosti blížících se 130. narozenin našeho klubu jsme HALFTIME také poprvé otevřeli i dalšímu sportu pod hlavičkou Slavie! Aby ne, když červenobílé barvy obléká na devět tisíc sportovců, kteří se dělí hned mezi pětatřicet sportovních disciplín. První příběh nového seriálu patří sportu fotbalu nejbližšímu – futsalu.

To vše a řada dalších exkluzivních materiálů na vás čeká v novém čísle magazínu HALFTIME.

Sdílet 0

Nakladatel
SK Slavia Praha
datum vydání
15.07.2021
isbn
9772695155006
ean
9772695155006

Jak si vede v knihy Dobrovský?

10527. v e-shopu | 14570. minulý týden | 381. nejlepší dosažené 14.01.2022

3. v Časopisy - Magazíny | 3. minulý týden | 3. nejlepší dosažené 20.07.2022

Hodnocení a recenze čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena
Další knihy autora