Chirurgova dcera Thomas Weldon

Chirurgova dcera - Thomas Weldon

Chirurgova dcera

Thomas Weldon

Četl(a) jsem
Chci přečíst

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 149 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Pokémon go! Neautorizovaný průvodce hrou

K nákupu nad 799 Kč dárek zdarma v hodnotě 199 Kč

Pokémon go! Neautorizovaný průvodce hrou

Andrea Malleová ujíždí zimní krajinou vnitrozemního státu New York navštívit svého otec Denise Mallea, který se poté, co přestal podnikat údajně v oboru bezpečnostních systémů, odstěhoval do osamělé chaty na okraji lesů nedaleko zapadlého městečka Horaceville. K návštěvě pozval dceru telefonicky a v jeho hlase zazněla naléhavost, jejíž důvody si… Přejít na celý popis

Balíček románů, které neodložíte 3 čtivé novinky právě teď můžete objednat z našeho e-shopu za 389 Kč! Více informací

Popis

Andrea Malleová ujíždí zimní krajinou vnitrozemního státu New York navštívit svého otec Denise Mallea, který se poté, co přestal podnikat údajně v oboru bezpečnostních systémů, odstěhoval do osamělé chaty na okraji lesů nedaleko zapadlého městečka Horaceville. K návštěvě pozval dceru telefonicky a v jeho hlase zazněla naléhavost, jejíž důvody si Andrea nedokázala vysvětlit.
Když Andrea těsně před vypuknutím sněhové bouře dorazí do otcova domku, střetává se s otřesnou skutečností: najde mrtvého otce, kterého, jak se zdá, nedlouho před jejím příjezdem někdo zastřelil. Od této chvíle se rozbíhá sled dramatických událostí a Andrea musí čelit neznámým nepřátelům. Ti se domnívali, že ji otec před svou smrtí svěřil jisté, pro ně důležité tajemství, a jsou ochotni bez jakýchkoliv výčitek svědomí použít nejbrutálnější násilí, aby se ho dopátrali. Na straně Andrey stojí šéf místního policejního sboru šerif Fuscante se svými spolupracovníky, kteří pro ochranu Andrey neváhají nasadit životy. Zatímco se šerif Fuscante pokouší objasnit vraždu Denise Mallea, pro Andreu se postupně stává osobnost jejího otce, o němž si myslela, že ho dobře zná, stále záhadnější. Krok za krokem však odhaluje pravdu, která se diametrálně liší od idylických představ, jaké jí otec o sobě vštípil.
Autor tak provází čtenáře napínavým střetnutím představitelů dobra. Andrey, šerifa Fuscanteho a jejich přátel, s rafinovanými zločinci, k nimž Denis Malle dříve rovněž patřil a které opouští příliš pozdě, než aby mohl vykoupit svou hrůznou minulost a rehabilitoval se plně v očích milující dcery…
Kulisou sevřeného děje je malebná zimní krajina s čerstvě napadlým sněhem, ve svérázném prostředí řídce obydleného venkova na severovýchodě Spojených států. Jako ve všech dobrých detektivkách, k nimž Chirurgova dcera nesporně patří, se nakonec pochopitelně vysvětlí všechny otázky, včetně té, která je spojena s titulem knihy.

Sdílet 0

Nakladatel
Alpress
isbn
978-80-7218-248-0
ean
9788072182480
Jazyk
čeština
Vazba
pevná vazba
Rozměr
0x0mm

Jak si vede v knihy Dobrovský?

292759. v e-shopu | 293133. minulý týden

3873. v Světové detektivky | 3850. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora