OSTRAVA - SKLADNÍK

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 38 Sdílet

Knihy Dobrovský

Staňte se členy naší (D)obrovské rodiny! Máte dobré organizační schopnosti a dobrou fyzičku? Máte zkušenosti s prací ve skladu?

Do našeho (nejen) knižního skladu hledáme spolehlivého a organizačně zdatného člověka na pozici skladníka. Nabízíme smlouvu na hlavní pracovní poměr, řadu benefitů a stabilní pracovní dobu.

Náplň práce

  • příjem zboží a vratkování
  • organizace skladu

Co od vás očekáváme?

  • dobré organizační schopnosti
  • samostatnost
  • pečlivost
  • fyzickou zdatnost
  • zájem o svou práci

 Co nabídneme my vám?

  • zázemí stabilní rodinné firmy
  • smlouvu na HPP
  • 8hodinovou pracovní dobu
  • možnost kariérního růstu
  • spoustu dobrých benefitů:
    • stravenky
    • Multisport kartu za 120 Kč
    • nástupní plat 20 000 – 25 000 v hrubé mzdě

Zní vám to jako dobrá práce? Pak se nestyďte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Pošlete nám svůj životopis

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!