Knihkupec pražský - prodejna ZLIČÍN

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Již stovky let je knihkupec váženým členem společnosti. Díky němu se vzděláváme, prožíváme krásné příběhy a máme na světě místo, kde si můžeme opravdu odpočinout – tím místem je svět knih. Staň se knihkupcem pražským!

Nejdříve ti povíme něco málo o nás. Jsme Knihy Dobrovský, knihkupectví s více než 30 krásnými prodejnami po celé České republice a jedním fantastickým e-shopem. Dokonce jsme vyhráli Shop roku 2017 a Superbrands 2018! Sbíráme ceny a jsme cool! To ovšem není zásadní. Důležité je, že jsme rodinnou firmou s dlouhou tradicí. Milujeme knihy a chceme nabízet skvělou službu milionům zákazníků. Hledáme proto ty nejlepší knihkupce a knihkupkyně.

A nyní se dostáváme k Tobě! V Praze máme 9 prodejen a pro jednu z nich hledáme dalšího člena naší (d)obrovské rodiny - konkrétně pro naši prodejnu na Zličíně. Ta se nachází přímo v NC Metropole Zličín - velmi blízko od stanice metra. Má tedy skvělou dostupnost MHD. 

Zličínská prodejna se může pochlubit největší koncentrací různorodých titulů na metr čtvereční, a především zde zákazníci najdou bestsellery, které jsou na ostatních pobočkách po městě už dávno rozebrané!

Co musíš pro práci knihkupce splňovat? 

Měj rád knížky a velkou chuť do práce. Možná nyní moc nečteš, ale buď si jist, že tě kolegové ke čtení strhnou. Je totiž super návykové! Naučíš se, jak funguje prodejna a knižní business. Brzy dokážeš zodpovědět každou otázku zákazníků a když nebudeš vědět, kolegové ti poradí. Bude to prostě fajn.

Máš to raději stručně v bodech?

  • máš aktivní zájem o svou práci
  • na zákazníka se dokážeš usmát
  • poradíš vždy a při každé příležitosti (protože jsi knihkupec!)
  • když máš nápad, tak si ho nenecháš pro sebe

Proč tě bude bavit práce v Knihy Dobrovský?

Vypůjčili jsme si slova několika našich knihkupců. Prý je u nás dobrá parta a rodinná atmosféra. Kariérní růst může být velmi rychlý a zajímavých pozic máme mnoho. Vyslechneme si tvé připomínky a vždy ti budeme oporou. A hlavně pracujeme s knížkami, deskovými hrami a dalším super sortimentem! Rohlíky jsou fajn, ale knížka…

Nabízíme toho mnoho:

  • Atraktivní práci na HPP ve firmě, která má zvučné jméno
  • Jsme rychle rostoucí a rodinnou společností. Můžeš růst s námi
  • Multisportku máme jen za 120 Kč! Slyšíš dobře…
  • Samozřejmě máme stravenky, slevu pro zaměstnance a další benefity
  • Přesčasy proplácíme. Na to se přeci nemusíš ptát…
  • No a jaká bude nástupní mzda? Až 24 000 Kč hrubého + bonusový systém odměn

 

Nástup je možný dle dohody, ale už nyní se na tebe tak těšíme, že nesmíš otálet. Pošli nám svůj životopis a slibujeme, že se ozveme brzy.

Tví budoucí kolegové z Knihy Dobrovský.

Pošlete nám svůj životopis


Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet