SMĚNOVÝ VEDOUCÍ / BUDOUCÍ VEDOUCÍ PRODEJNY - PRAHA

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Staň se členem naší (D)obrovské rodiny! Miluješ knihy, práci v týmu a láká tě vedoucí pozice? Pak čti dál!

Nejprve se ale pojďme seznámit. Jsme Knihy Dobrovský, máme více než 30 knihkupectví po celé České republice a jeden fantastický e-shop. Milujeme knihy a chceme nabízet skvělou službu milionům zákazníků – to se nám daří díky naším skvělým knihkupcům a (směnovým) vedoucím, kteří jim jdou příkladem.

Nebudeme ti lhát. Hledáme všestranou osobnost, která bude dokonale znát svou prodejnu a knižní business. Přijdou okamžiky, které budou náročné, ale ty je zvládneš a zvládne je i tvůj tým. Pozice směnového vedoucího jsou otevřené dveře k dalším pozicím v naší společnosti. Proto hledáme lidi zodpovědné a nadšené. Jsi to ty? A nyní se dostáváme k tobě. Co bude tvou náplní práce, co od tebe očekáváme a co ti můžeme nabídnout?

Náplň práce:

  • motivace spolupracovníků
  • zodpovědnost za vzhled a chod prodejny
  • schopnost rychle a efektivně řešit vzniklé situace
  • splnění denního plánu tržeb

Požadujeme:

  • týmového ducha
  • vůdčí schopnosti
  • cílevědomost
  • znalost současné literatury
  • uživatelskou znalost Excelu

Nabízíme:

  • možnost kariérního růstu - pracuj na sobě a staň se třeba vedoucím
  • práci ve společnosti, která má prestiž a skvělé jméno
  • náborový příspěvek až 15 000 Kč
  • práci v dynamické rodinné firmě
  • slevy na knihy, stravenky a další
  • MultiSport kartu jen za 120 Kč

Zní to jako práce snů? Pak se nestyď a zašli nám svůj životopis.Těšíme se na tebe!

Pošlete nám svůj životopis

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!