Hořké sousto Chloe Neill E-kniha

Hořké sousto - Chloe Neill

Hořké sousto E-kniha

Chloe Neill

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • E-kniha je momentálně nedostupná

Jules Verne – sleva 50 % Doplňte si svou sbírku Julese Verna! Knihy z této edice nyní objednáte s 50% slevou Více informací

Popis

S OHNĚM A NENÁVISTÍ ZA ČISTÉ CHICAGO

Na koho padne černý Petr tentokrát?

Větrné město je opět na nohou. Merit si nemůže dát ani pizzu s kamarádkou, zavrženou čarodějkou Mallory, která se zotavuje ze závislosti na černé magii. Banda výtržníků s heslem „Čisté Chicago“ brutálně zaútočí na dodavatele balené krve, jenže tím to nekončí. Příští volba padne na jeden z upířích Domů. Někdo určuje terče útoku, ale kdo a podle čeho?

Merit se sotva stihla ohřát v báječných komnatách Mistra Domu Ethana Sullivana, a už jí zase šlape smůla na paty. Panovačné a mstivé Greenwichské prezídium zapíše čerstvě osamostatněné Cadogany na černou listinu. Zbylé chicagské Domy dostanou přísný zákaz jakéhokoli kontaktu se zavrženci, avšak záhy jej musí porušit a důsledky budou vážné.

Hrozbou stále zůstává i McKetrick, který společně se starostkou města nepolevuje v poštvávání veřejnosti proti upírům a všem nadpřirozeným.

Chloe Neill již osmým dílem série Upíři z Chicaga navazuje na předešlé události a posouvá příběh Merit do nové roviny. Jakou cenu má dar nesmrtelnosti, který tehdy studentka postgraduálu musela chtě nechtě přijmout, a čeho všeho se kvůli němu musí vzdát? Merit položí na misky vah to, co jí tesáky daly a vzaly. A možná vezmou ještě víc.

Holky sice někdy koušou, někdy se ohání i katanou, ale když kousnou do něčeho zkaženého, může z toho být pořádně hořké sousto. Merit si té trpké pachuti na patře užije dosyta – skrytý nepřítel totiž ví, kde je její slabé místo.

Vydáváme již osmé pokračování úspěšné série Upíři z Chicaga. Tentokrát okusíme Hořké sousto společně s hrdinkou, která má pořádně ostrý jazyk i meč a omotá si vás kolem prstu stejně, jako si získala srdce samotného Mistra Domu. Vydejte se do Větrného města, kde to v podání Chloe Neill vypadá na pořádnou vichřici, nějaký ten požár a prokousnutou tepnu.

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Sci-fi a Fantasy
Nakladatel
FANTOM Print
datum vydání
2018
ean
9990001773052
Počet stran
295

Bestseller v knihy Dobrovský

388367. v e-shopu | 182999. minulý týden | 167753. nejlepší dosažené 23.01.2020

150. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy | 95. minulý týden | 63. nejlepší dosažené 12.01.2020

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Anonym

  Další skvělý díl. Kniha se četla sama. Doporučuji!

  Kniha, FANTOM Print, 2018, 9788073983994

 • 5 z 5 hvězdiček Anonym

  Výborná série, kniha na kterou se těším každý rok. Miluju tuhle sérii a tato kniha nebyla výjimkou. Skvěle se čte.

  Kniha, FANTOM Print, 2018, 9788073983994

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora