Furyborn Claire Legrand E-kniha

Furyborn - Claire Legrand

Furyborn E-kniha

Claire Legrand

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

279 Kč s DPH

Sleva na EZO Nechte se unést vyšší mocí a pronikněte do tajů esoteriky - nyní se slevou 70 %. Více informací

Popis

Dvě mladé ženy, které od sebe dělí mnoho staletí a v jejichž rukou leží moc zachránit svět… Nebo jej odsoudit k záhubě.

Když asasíni napadnou jejího nejlepšího přítele, korunního prince, Rielle Dardennová udělá vše pro to, aby ho zachránila, čímž odhalí svoji schopnost ovládat všech sedm živelných kouzel. Jedinými osobami, jež by takovou mocí měly vládnout, jsou královna světla a královna krve. Rielle musí podstoupit sedm zkoušek, které její moc prověří a prokážou, že ona je Sluneční královna. Pokud jimi neprojde, popraví ji… tedy pokud během zkoušky nezemře sama.

O tisíc let později je pro lovkyni odměn Elianu Ferracorovou legenda o královně Rielle jen pouhou pohádkou. Když Impérium Nesmrtelných dobude její království, Eliana pojme násilí za své, aby tak ochránila svou rodinu. Věří, že je nedotknutelná – do doby, než zmizí její matka. Ve snaze najít ji se připojí k veliteli rebelů na nebezpečnou misi a pochopí, že zlo v srdci impéria je hrozivější, než si kdy dovedla představit.

Zatímco Rielle s Elianou bojují ve vesmírné válce, která se táhne už po několik tisíciletí, jejich příběhy se protnou a šokující spojitosti mezi nimi nakonec rozhodnou o osudu jejich světa – a jich samotných.

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Sci-fi a Fantasy
Nakladatel
King Cool
datum vydání
2.6.2019
ean
9788076423336
Jazyk
čeština
Počet stran
520

Bestseller v knihy Dobrovský

1089. v e-shopu | 1128. minulý týden | 1081. nejlepší dosažené 18.08.2019

2. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy | 6. minulý týden | 2. nejlepší dosažené 17.08.2019

Hodnocení čtenářů

4.7 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček

  Příběh s nesmírně poutavým úvodem, který si zamilujete. To je Furyborn! NA fantasy, které vás strhne ze židle a vy se budete těšit na každou volnou chvíli, kterou budete moct s touto velmi očekávanou novinkou strávit. Nejdete tu originální svět, odvážné hlavní hrdinky, magii a asasíny. Pokud jste tedy milovníky fantasy, tak tohle potřebujete! Navíc jsou zde andělé, kteří ale nejsou ti andělé, jež známe z YA románků hrajících si na fantasy. Tento svět zkrátka musíte poznat!

  Kniha, King Cool, 2019, 9788075851468

 • 4 z 5 hvězdiček

  Rielle a Eliana, dvě silné ženy, které od sebe dělí 1000 let. Rielle odhalí schopnost ovládat všech sedm živelných kouzel - vítr, vodu, kov, oheň, stín, zemi a světlo. Musí podstoupit sedm zkoušek, aby dokázala, že je ta pravá. Eliana, lovkyně odměn, která se kvůli zmizení své matky, vydá na nebezpečnou misi, na které se dozví překvapivé informace, nejen o sobě. Povstanou dvě královny z lidského rodu - krvavá a sluneční. Jsou to právě Rielle a Eliana? A pokud ano, která je která? Napínavý příběh, který Vás nenechá v klidu. Postavy jsou vykresleny tak, že si je prostě zamilujete. Andělé, kouzla a bájná zvířata. Napětí, akce, boje, láska a přátelství. Díky tomu všemu je Furyborn výborná knížka a moc se těším na její pokračování.

  Kniha, King Cool, 2019, 9788075851468

 • 4 z 5 hvězdiček

  Knížka Furyborn mě ze začátku nebavila z důvodu na mě velikého množství jmen postav a zemí, ve kterých jsem se snažila zorientovat. Nicméně postupem stránek jsem se prokousala knížkou dál, uspořádala jsem si postavy z obou dějových linek, kterou kniha provází a a zamilovala si ji. Dvě časové linie, které se střídají co kapitolu, mě navíc nutili číst dál a dál, vzhledem k napínavému ukončení každé z nich.

  Kniha, King Cool, 2019, 9788075851468

 • 5 z 5 hvězdiček

  Na Furyborn jsem se neskutečně těšila a očekávání měla obrovská. Kniha je splnila. V knize se nachází dvě příběhové linky, které od sebe dělí tisíc let. Ta starší mě bavila o něco více příběhově a ta druhá zase, co se postav týče. Tudíž jsem si naplno užívala obě dvě. :-) Rozhodně bych zmínila, že hned úvod knihy, který nás zavádí do konce první časové linky, mě velmi navnadil do dalšího čtení a nemůžu se dočkat až se k němu v příběhu přiblížíme, snad už v druhém díle. Kniha je trochu drsnější, ale to mi naprosto vyhovuje. Čtení jsem si užívala, kniha se čte krásně. Podle mě skvělé čtení pro fanoušky Maasové.

  Kniha, King Cool, 2019, 9788075851468

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

 • Furyborn - Claire Legrand Furyborn

  Claire Legrand

  pevná vazba

  Ušetříte 42 Kč

  357 Kč 399 Kč

  Skladem

Všechny knihy autora