Světoběžník 09 film

Světoběžník 09 -

Světoběžník 09 film

Mám
Chci si koupit

Film

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 199 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

ŠŇŮRA MOŘSKÝCH PERELKANÁRSKÉ OSTROVY Vysoké hory, nekonečná obloha, přírodní parky, chráněná území – takový je neopakovatelný charakter těchto větrných ostrovů. Dlouhé písečné pláže a velmi zajímavá historie i z doby Kryštofa Kolumba. PORTUGALSKO Země objevitelů a mořeplavců poznamenaná pět set let trvající nadvládou Maurů. Jistě vás zaujme… Přejít na celý popis

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

ŠŇŮRA MOŘSKÝCH PEREL


KANÁRSKÉ OSTROVY
Vysoké hory, nekonečná obloha, přírodní parky, chráněná území – takový je neopakovatelný charakter těchto větrných ostrovů. Dlouhé písečné pláže a velmi zajímavá historie i z doby Kryštofa Kolumba.

PORTUGALSKO
Země objevitelů a mořeplavců poznamenaná pět set let trvající nadvládou Maurů. Jistě vás zaujme úchvatná krajina s bohatou historií a tradicemi i srdečná přátelskost jejích obyvatel.

ŘECKO
Korfu a Lefkada mají co nabídnout. Korfu mořské laguny nedaleko Kassiopi či zámeček Achilleion, Lefkada pak překrásné pláže i strmé vápencové útesy. Letovisko Parga na západě Řecka vás okouzlí nejen mytickou řekou Acheron, k jejímž pramenům se můžete vydat, ale třeba i dvěma byzantskými hrady, jejichž trosky rozhodně stojí za návštěvu.

ŘECKO
Kefalonie a Zakynthos, jejich příbuzní Mykonos a Santorini ze souostroví Kyklady a Rhodos, největší ostrov souostroví Dodekanes, jsou ta nejatraktivnější místa, jež může Řecko nabídnout. Když k tomu přidáme ještě metropoli Athény s legendární Akropolí, získáme šňůru těch nejkrásnějších perel Středomoří.

IBIZA
Často bývá považována za jeden z nejklidnějších a nejkrásnějších baleárských ostrovů. Nepochybně vás zaujme přírodními krásami, nekonečnými písečnými plážemi, průzračnou vodou vhodnou k potápění a třeba i tím, že se stala centrem noční zábavy celého Středomoří.

ŠPANĚLSKO
Navštivme zemi pláží a přístavů, historický Madrid a jeho skvostnou galerii Prado, ale i Baleárské a Kanárské ostrovy, kde se španělská kultura mísí s místními zvyky a osobitým vlivem jejich obyvatel.

Sdílet 0

ean
8595629805522

Bestseller v knihy Dobrovský

198089. v e-shopu | 150536. minulý týden

1. v Světoběžník | 2. minulý týden

Hodnocení čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora