Světoběžník 08 film

Světoběžník 08 -

Světoběžník 08 film

Mám
Chci si koupit

Film

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 199 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

TO JE AMERIKA!NEW YORK Město neomezených možností, diplomacie a zábavy. Navštívíme Manhattan, poznáme luxus proslulé Fifth Avenue, budeme obdivovat majestátní Empire State Building či muzikálovou Broadway. WASHINGTON Hlavní město tvoří přesný geometrický čtverec se středem u Capitolu. Zavítáme také do Nové Anglie, první zdejší oblasti osídlené… Přejít na celý popis

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

TO JE AMERIKA!


NEW YORK
Město neomezených možností, diplomacie a zábavy. Navštívíme Manhattan, poznáme luxus proslulé Fifth Avenue, budeme obdivovat majestátní Empire State Building či muzikálovou Broadway.

WASHINGTON
Hlavní město tvoří přesný geometrický čtverec se středem u Capitolu. Zavítáme také do Nové Anglie, první zdejší oblasti osídlené bílými osadníky, kde na nás ještě dnes dýchá kouzlo vesniček postavených ve starém anglickém stylu.

LAS VEGAS
Metropole hříchu a hazardu, město luxusu a zábavy, jehož divoké srdce tepe ve vlastním časoprostoru. Většinu návštěvníků sem přivádí především hráčská vášeň a noční hýření. Po setmění tu totiž platí jediný zákon: bavit se až do rána.

SAN FRANCISCO
Rozhodně jedno z nejkrásnějších měst světa. Uvidíme viktoriánské domy, které připomínají domečky pro panenky, věhlasný Golden Gate Bridge i největší čínskou čtvrť, v níž si připadáte jako v samotném Pekingu.

FILADELFIE
Největší město Pensylvánie, město historických památek a univerzit, někdejší americká metropole, kde došlo k vyhlášení Deklarace nezávislosti a byla schválena americká ústava. Zdejší Liberty Bell je dodnes symbolem nezávislosti a svobody.

SAN DIEGO
Původně koloniální osada, dnes velký přístav a vojenská námořní základna. Můžeme obdivovat nejen nekonečné pláže, ale i bohatou architekturu, zejména poutavý Old Town. Město na mexické hranici přitahuje návštěvníky kombinací amerického životního stylu s naprosto odlišnou kulturou Mexika.

MIAMI
Všehochuť lidí a kultur, luxusu i chudoby. Tak se dá charakterizovat největší město jihovýchodní Floridy, kde neustále svítí slunce a kde zábava nekončí ani po půlnoci. Navštívíme okouzlující písčité pláže Miami Beach i přírodní scenerie národních parků Yellowstone a Yosemite.

BOSTON
Jeden z nejstarších přístavů na východním pobřeží, hlavní město státu Massachusetts, středisko vysokých škol, vědy a výzkumu, jehož význam podtrhuje nedaleko ležící Cambridge. Boston je ale i uznávaným střediskem vrcholového sportu.

Sdílet 0

ean
8595629805515

Bestseller v knihy Dobrovský

336648. v e-shopu | 348088. minulý týden

9. v Světoběžník | 5. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora