Světoběžník 06 film

Světoběžník 06 -

Světoběžník 06 film

Mám
Chci si koupit

Film

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 199 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Dítě hvězd

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 369 Kč

Dítě hvězd

DOVOLENÁ SNŮ:AUSTRÁLIE Úžasné Sydney, podivuhodný Velký bariérový útes, moderní Melbourne, spousta sluníčka a 2000 km dlouhý pás pláží – tím vším si vás východní pobřeží Austrálie může hýčkat. Australské scenerie jsou považovány za unikátní, zejména vnitrozemí fascinuje divokou rozlehlou buší, drsnými horami a pocitem nekonečné prázdnoty. NOVÝ… Přejít na celý popis

Dixit Ověřte své vypravěčské schopnosti! Umožní vám vaše poutavé příběhy dosáhnout na vítězství? Dixit – zábavná společenská hra Více informací

Popis

DOVOLENÁ SNŮ:


AUSTRÁLIE
Úžasné Sydney, podivuhodný Velký bariérový útes, moderní Melbourne, spousta sluníčka a 2000 km dlouhý pás pláží – tím vším si vás východní pobřeží Austrálie může hýčkat. Australské scenerie jsou považovány za unikátní, zejména vnitrozemí fascinuje divokou rozlehlou buší, drsnými horami a pocitem nekonečné prázdnoty.

NOVÝ ZÉLAND
Především nedotčenost zdejší krajiny, která je bezpochyby jednou z nejúchvatnějších na naší planetě, což dokazují např. národní parky Tongariro či Whanganui, vstřícnost a pohostinnost zdejších obyvatel, ale také výrazné prvky maorské kultury vtiskly Novému Zélandu jeho neopakovatelnou magii a působivost.

JAMAJKA
Nechte se i vy nakazit životním optimismem a lehkostí života Jamajčanů a vydejte se s námi na slunnou Jamajku s nekonečnými písečnými plážemi v Karibské oblasti, do země cukrové třtiny, tropického ovoce, kakaa, několika přírodních parků, ale hlavně do země pulzující v rytmu reggae.

JAPONSKO
Vydejte se s námi do Japonska a nechte na sebe působit jeho atmosféru, která je podivuhodnou směsicí euroamerické civilizace a staletých tradic asijského světa. Projděte se centrem Tokia a žasněte nad jeho stavbami odolávajícími zemětřesením, vystoupejte na nejvyšší horu Fudži a vydejte se napříč Japonskem expresním vlakem Šinkansen.

MALEDIVY
Maledivy, ostrovní stát roztroušený kolem rovníku v Indickém oceánu, přesně splňuje představu o tropickém ráji. Bělostné pláže, tyrkysově modré a průzračné moře, žhavé tropické slunce, korálové útesy a nádherný podmořský svět, to vše lze na Maledivách obdivovat.

Sdílet 0

ean
8595629805492

Jak si vede v knihy Dobrovský?

168347. v e-shopu | 157492. minulý týden

3. v Světoběžník | 3. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora