Světoběžník 04 film

Světoběžník 04 -

Světoběžník 04 film

Mám
Chci si koupit

Film

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 199 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

CESTA KOLEM SVĚTAPETROHRAD Ucelený barokně-klasicistický obraz města dělá z metropole na Něvě jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Jen návštěva proslulé Ermitáže činí z této cesty výjimečný zážitek. Kulturní nabídka města je prvotřídní a pohostinnost a srdečnost Rusů okouzlující. BARCELONA Hlavní město Katalánie je skutečným klenotem. Část jeho… Přejít na celý popis

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

CESTA KOLEM SVĚTA

PETROHRAD
Ucelený barokně-klasicistický obraz města dělá z metropole na Něvě jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Jen návštěva proslulé Ermitáže činí z této cesty výjimečný zážitek. Kulturní nabídka města je prvotřídní a pohostinnost a srdečnost Rusů okouzlující.

BARCELONA
Hlavní město Katalánie je skutečným klenotem. Část jeho kulturní identity tvoří mnohokrát diskutovaná architektonická díla Gaudího. Barcelona, přezdívaná „země umění“, ovšem nabízí nejen výlety za architekturou od středověku až k věku modernímu, ale také nádherné pláže, výbornou kuchyni a živý noční ruch pulzující v rytmu flamenga.

BUENOS AIRES
Desáté největší město na zeměkouli a hlavní město Argentiny. Nevšední zážitky vás čekají třeba hned v rušném a nikdy neutichajícím přístavu na pobřeží Atlantského oceánu, při společném ústí řek Uruguay a Paraná.

AMSTERDAM
Hlavní město Nizozemska, město volnosti a svobody, ale i finanční a obchodní centrum, město Rembrandta van Rijna a Anny Frankové, město s historickým jádrem a systémem soustředěných kanálů, které dodnes charakterizují tvář této metropole.

LOS ANGELES
Zveme vás do města filmového průmyslu a hvězd stříbrného plátna. Druhé největší město USA, ležící ve státě Kalifornie na pobřeží Tichého oceánu, známé nekonečnou spletí ulic a rodinných domků. Jde o nejvýznamnější světové centrum kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání.

MONTREAL
Kanadské město francouzské provincie Québec je proslavené hokejem a festivaly všeho druhu. Město se pyšní stovkami katolických kostelů, a tak není divu, že je nazýváno městem svatých a městem sta věží.

RIO DE JANEIRO
Bez přehánění – Rio de Janeiro je jedním z nejlépe situovaných míst na světě. Během dne můžete lenošit na některé z mnoha okouzlujících pláží a přes noc metropole pulzuje v rytmu samby... A k tomu všemu ještě brazilská fotbalová mánie!

Sdílet 0

ean
8595629805478

Bestseller v knihy Dobrovský

239798. v e-shopu | 214481. minulý týden

3. v Světoběžník | 2. minulý týden

Hodnocení čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora