DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 300 Kč. Akce platí jen do čtvrtka 17. října.
Zavřít

Extraordinérní Tajemný autor E-kniha

Extraordinérní - Tajemný autor

Extraordinérní E-kniha

Tajemný autor

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Tvorba Tajemného autora je uvedena povídkou s názvem Extraordinérní. Zamýšlí se nad elementární esencí bytí člověka – mezilidskými vztahy. Ty nás umí učinit šťastnými, formují naše já, dokážou nás zničit. Nechápeme je a často jim podrobujeme veškeré své chování. Mnohdy podvědomě děláme věci, kterých bychom se bez silné vazby k druhému člověku… Přejít na celý popis

Ona Dnes Užijte si podzimní naukupování v našich prodejnách, kde můžete ušetřit až 22 %. Více informací

Popis

Tvorba Tajemného autora je uvedena povídkou s názvem Extraordinérní. Zamýšlí se nad elementární esencí bytí člověka – mezilidskými vztahy. Ty nás umí učinit šťastnými, formují naše já, dokážou nás zničit. Nechápeme je a často jim podrobujeme veškeré své chování. Mnohdy podvědomě děláme věci, kterých bychom se bez silné vazby k druhému člověku nikdy nedopustili. Nezastaví nás vůbec nic…

Sdílet 0

Nakladatel
Kontrast
datum vydání
12.9.2019
ean
TAJEPOVIDKA01
Jazyk
čeština
Počet stran
7

Bestseller v knihy Dobrovský

3409. v e-shopu | 3844. minulý týden | 3330. nejlepší dosažené 14.10.2019

1. v Tajemný autor | 1. minulý týden | 1. nejlepší dosažené 13.09.2019

Hodnocení čtenářů

3.7 z 5 27 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 4 z 5 hvězdiček

  Povídka byla čtivá a téma se mi líbilo, jen jsem brzy začala tušit, jak to dopadne. Ale určitě se těším na další kousky od tajemného autora :)

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 4 z 5 hvězdiček

  Povídku jsem si přečetla jedním dechem při čekání ve vlaku (čekání nakonec bylo dlouhé 2 hodiny, takže by se hodilo více stran :D). Na krátké texty většinou nejsem protože se člověk nezačte, ale toto na mě působí pokračováním, takže budu doufat že se pokračování dočkáme :). Námět zajímavý, čtivý a otevřený, ale moc krátký :)

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 3 z 5 hvězdiček

  Ačkoliv se nejedná žánrově o můj šálek čaje, povídka o nenaplněném vztahu a jeho dopadech na život byla velmi čtivá. Ještě na gymnáziu jsem vyhledávala autory jako Bukowski, na druhou stranu knihy typu 50 odstínů šedi už šly mimo mne - takže pocitově nemám s čím porovnat nebo k něčemu přirovnat. Možná by neuškodilo více "naturálních scén", aby povídka snad více šokovala. Toto hodnocení ale píše fanoušek skandinávské krimi literatury, takže je třeba jej brát s rezervou...;)

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 4 z 5 hvězdiček

  Povidka se cetla dobre. Je kratka, zajimava, malinko predvidatelna, ale i tak prekvapiva

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 5 z 5 hvězdiček

  Ľudia z @knihydobrovsky uviedli na internetový trh veľmi zaujímavý koncept. Ich cieľom je podporiť budúcich autorov poviedkou, kde nebude uvedené ich meno a free bude dostupná na ich eshope.⁣ ⁣ Poviem vám, tentokrát šlo síce iba o 8 stránový text, ale parádne som si ho užila a napäto čítala od začiatku až do konca. Dej nie je nijako rozvinutý, ale to základné je čitateľovi kvalitne ponúknuté. Povedala by som, že poviedka rieši medziľudský intímny vzťah. Ten je toxický nielen pre rozlúčenú dvojicu, ale aj ich okolie. V každom prípade to osud za nich vyrieši.⁣ ⁣ Nielenže sa mi páči projekt #KnihyDobrovský a vnímam ho veľmi pozitívne, ale páči sa mi aj vybraná poviedka, ktorá bola správne dlhá, mala hlavu aj pätu, udržala čitateľa v napätí a spôsobila šok. Vyvolala emócie a to je pre čitateľa čo najdôležitejšie.⁣

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 4 z 5 hvězdiček

  Povídka se skvěle čte a vyvolává pocity empatie a soucitu s hlavní postavou. Na druhou stranu také napětí z očekávání, jak celý příběh dopadne. Úmyslně krátký závěr ohromuje natolik, že mě donutil se zamyslet a vyvodit závěr: Láska, ten nejněžnější cit, je nevyzpytatelná a pokud se změní v nezdravou posedlost, dokáže vykonat opravdu podivné věci.

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 3 z 5 hvězdiček

  Kniha se četla celkem dobře, ale příběh mi připadal ponurý, chyběla mu jiskra. Něco tam prostě chybělo.

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 4 z 5 hvězdiček

  Jedná se vlastně o takový “deníkový zápisek” 32 letého muže, vyrovnávajícího se s náhlým rozchodem. Musím říct, že je to pro mne celkem překvapení, že také muži takto rozchody prožívají. Ze začátku mi trochu vadila nespisovnost a vulgarismy, ale to časem trochu ustalo a více zapadlo do příběhu. Povídku jsem přečetla na jeden zátah během pár minut a konec musím hodnotit jako velmi povedený!

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 5 z 5 hvězdiček

  Super krátké čtení. Má to spád. Těším se na další. :-)

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 3 z 5 hvězdiček

  Rozhodně se autorovi nemůže vytknout čtivost, ta byla na vysoké úrovni. Ovšem celá povídka na mne působila nejen depresivně, ale také zvrhle. Jako vážně ten věkový rozdíl a přitom ovíněná vášeň? Moc mi to nepasovalo... Ale rozhodně jsem za tuto povídku, pětiminutovou, ráda. Příjemné zpestření, lehce předvídatelné, ale ne nudné. Žádně wow, ale ani tragédie :-)

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

 • Tajemný autor Tajemný autor

  Je to muž? Je to žena? Je to teenager, dospělák nebo se jeho či její věk blíží mílovými kroky ku stáří? A je to vůbec člověk? Identitu našeho tajemného autora či autorky jen tak neodhalíte. Troufnete si hádat?

  Podrobnosti

 • Závislost - Tajemný autor NOVINKA

  Závislost

  Tajemný autor

  E-kniha

Všechny knihy autora