Pravý leopardí kožich Hana Kolaříková E-kniha

Pravý leopardí kožich E-kniha

Hana Kolaříková

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

189 Kč s DPH

Knihy plné lásky a života | Sleva až 75 % Romantické a optimistické čtení plné lásky, radosti a života jsme zlevnili až o 75 %! Více informací

Popis

Román o ztrátě, která otevřela nebezpečnou cestu do hlubin vlastní duše.

 

Jana otěhotněla, Jana předčasně porodila, Jana přišla o dítě. Co všechno z rodinné historie se může ukázat během šesti neděl? A je osud jedné generace osudem i těch dalších, jako když si lidé přehazují horkou bramboru? U Jany se přítomnost i budoucnost zakusují do minulosti jako had do svého ocasu a hlas krve nelze přeslechnout…

Hana Kolaříková napsala působivý psychologický román o ženě, která se po smrti dítěte ocitla ve zlomové situaci. Matka, otec, muž, milenec, nejbližší přítelkyně – kdo jí dokáže ukázat světlo? Najde Jana klíč ke svému nitru hluboko v rodinné historii, která sahá až k holocaustu? Nebo v Africe, která opájí smysly?

Kolaříkové se na půdorysu románu pro ženy podařilo vystavět něco víc – barvitý román ze současnosti, plný silných obrazů a erotiky.

-----

Atmosféra, úsporné, a přece tolik sdělující dialogy, snové vize, to vše dává dohromady okouzlující celek. Ryzí, upřímný, dojemný – ale nikoli lacině slzopudný. Naopak. Posilující jako hrnek dobrého čaje v třeskutě mrazivém dni. - Jindřich Göth, Instinkt (o předchozí knize Mušle)

 

Hana Kolaříková (nar. 1971) pochází z Frýdku-Místku. Po absolvování bakalářského studia historie a muzeologie na Slezské univerzitě v Opavě působila patnáct let v Praze v různých odvětvích kultury a cestovního ruchu – od svobodného povolání v oblasti umění a spolupráce s výtvarníky, přes zaměstnání v Archeologickém ústavu AV ČR až po prodej suvenýrů a uměleckých předmětů. Po nástupu na mateřskou dovolenou se začala zabývat psaním, debutovala v roce 2011 historickým románem Tma před úsvitem (Moba). V roce 2015 vydala společenský román Mušle (Kniha Zlín).

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Česká beletrie
Nakladatel
HOST
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
224

Bestseller v knihy Dobrovský

226513. v e-shopu | 219269. minulý týden

1010. v E-knihy - Česká beletrie | 1055. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

4.0 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Anonym

  Děkuji za neobyčejně působivý a strhující příběh, jenž spisovatelka v tomto románu rozehrála . Vtažena do děje jsem se stávala téměř společnou aktérkou příběhu. Od knihy se nelze odtrhnout, takže ji přečtete jedním dechem, ale zároveň nechcete, aby děj románu skončil. Užasné čtení, pohrávající si se všemi smysly. Lidské, působivé, nepřikrášlující, pravdivé a zároveň kruté, jak život sám.

  Kniha, HOST, 2017, 9788075770806

 • 4 z 5 hvězdiček Bára

  Určitě kniha, kterou považuji za jednu s těch trošku složitějších, kdy je potřeba se více soustředit, ale určitě to stojí za to. Životní příběh, který není lehký a je potřeba se "oklepat" a jít dál. Najít způsob, jak se posunout a pokračovat. Doporučuji

  Kniha, HOST, 2017, 9788075770806

 • 4 z 5 hvězdiček

  Psychologický příběh archeoložky Jany, která se potýká s úmrtím svého narozeného syna, ale také se vztahy ve svém dosavadním životě. Kniha hodně vypovídá o dnešní době, trošku náročnější četba, no nelitovala jsem.

  Kniha, HOST, 2017, 9788075770806

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora