Popis

Druhý díl obsažné ságy o jižanské dynastii, která se ze všech sil snaží zachovat pozlátko privilegií a blahobytu, ale intriky a neuvážené jednání některých rodinných příslušníků ohrožují její bytostné základy, které se povážlivě otřásají.Rodina Bradfordových je vrcholnou smetánkou vyšší společnosti – stejně jako jejich prvotřídní ročníky bourbonu. O jejich složité životy a rozlehlé panství pečuje diskrétní personál, který se neodvratně zaplétá do jejich záležitostí – což platí zejména teď, kdy se zřejmá sebevražda rodinného nestora začíná jevit jako vražda…Nikdo není stoprocentně důvěryhodný, především nejstarší Bradfordův syn Edward. O zlé krvi mezi ním a jeho otcem vědí všichni, nejen členové rodiny, a Edward si uvědomuje, že může být hlavním podezřelým. Jak vyšetřování smrti Williama Baldwinea nabírá na intenzitě, stále svědomitěji se věnuje konzumaci alkoholu a dceři svého někdejšího trenéra koní. Finanční budoucnost Bradfordových zatím leží v dokonale pěstěných rukou jejich obchodní sokyně, ženy, která chce mít Edwarda jenom pro sebe.Všechno má následky, každý má svá tajemství a jen málokdo je bezúhonný. Bezprostředně před nevyhnutelným pádem rodu zasahuje do hry někdo, koho všichni považují za dávno ztraceného syna. Maxwell Bradford se vrací domů. Otázka zní, jestli je zachráncem… nebo tím největším provinilcem.

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Romány pro ženy
Nakladatel
Baronet
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
488

Jak si vede v knihy Dobrovský?

98392. v e-shopu | 107296. minulý týden

676. v E-knihy - Romány a erotické knihy | 673. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

4.2 z 5 5 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 4 z 5 hvězdiček veronika Rambousková

  Tato serie je hrozne zamotana, ale uz se konecne rozuzluje par veci. Muj nazor je, te Edward to neudelal, no uvidime v dalsim dile.

  Kniha, Baronet, 2017, 9788026906322

 • 5 z 5 hvězdiček Kateřina

  Knihu jsem přečetla jedním dechem. Hrozně jsem si zamilovala hlavní postavu.

  Kniha, Baronet, 2017, 9788026906322

 • 4 z 5 hvězdiček Veronika

  Na druhý díl jsem se hrozně těšila. Opravdu napínavé jako předchozí díl. Dobře se čte a já už se nemůžu dočkat pokračování.

  Kniha, Baronet, 2017, 9788026906322

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora