Knižní kavárna

Knižní kavárna Brno Joštova

Co dělat, když vás přepadne chuť na skvělou kávu či dortík a zároveň si chcete číst? Zajděte do Knihy Dobrovský na adrese Joštova 6 a navštivte naši knižní kavárnu. U nás se budete cítit jako doma. Máme totiž pochopení pro gurmánské knihomoly a rádi jim vycházíme vstříc. Najdete u nás spoustu lahodných nápojů i drobného občerstvení včetně dortíků a samozřejmě knihy – velkou spoustu knih! Navíc vám ke každé objednávce v kavárně prezenčně zapůjčíme kteroukoliv knihu z naší nabídky, A TO ZCELA ZDARMA.

Útočiště u nás ale najdou i ti jedinci, kteří vyhledávají zázemí pro práci, setkání s přáteli nebo vlastní filosofování. Samozřejmostí je wi-fi připojení zdarma a milá obsluha s úsměvem na tváři.

Otevírací doba kavárny se řídí otevíraci dobou prodejny

Knižní kavárna
Knižní kavárna

Komu se u nás bude líbit?

  • Čtenářům
  • Studentům
  • Pracujícím jedincům
  • Kávomilům
  • Čajovým degustátorům
  • Milovníkům vína
  • Závislákům na čokoládě a zmrzlině

Sleva 20 % pro členy Klubu Knihy Dobrovský

Členové našeho Klubu Knihy Dobrovský získávají nejen slevy na knihy a čerpají další benefity, ale nyní mají výhody i v naší kavárně. Pokud se prokážete klubovou kartičkou, získáte slevu 20 % na sortiment značky Julius Meinl.

Knižní kavárna

Výhody s ISIC

Pokud studujete a jste držitelem karty ISIC, potěšíme vás studentským menu za zvýhodněnou cenu. Těšit se můžete na skvělou kávu, čaj, mošt i drobné občerstvení.

Kde nás najdete?

Naše literární kavárna se nachází v 2. patře prodejny Knihy Dobrovský na brněnské křižovatce neboli „Na Čáře“. Cesta k nám je velmi jednoduchá. Stačí nasednout do autobusu či tramvaje a svézt se na zastávku „Česká“, odkud je to do Knihy Dobrovský jen pár krůčku. Naše prodejna je kompletně bezbariérová, což znamená, že do 2. patra, kde naši literární kavárnu najdete, pohodlně vyjedete výtahem. Pak už vám nic nebrání vychutnat si oblíbený nápoj, zákusek a v neposlední řadě také skvělou knížku.

Kontakty

Máte něco na srdci?

Kontaktujte nás