Ještě stále to stíháte! Vaši objednávku vám doručíme do Vánoc! Doporučujeme způsob dopravy přes Zásilkovnu.
Zavřít

Chatrč William Paul Young

Chatrč - William Paul Young

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.

Kniha, která vzbudila ve Spojených státech mimořádný ohlas a rovněž zájem (dosud se prodalo 7 milionů výtisků, titul za půldruhého roku od vydání neopustil první desítku v žebříčku bestsellerů), je žánrově těžko zařaditelná. Dějovou kostru tvoří příběh Macka Phillipse, jehož rodina zažije tragickou událost – nejmladší Mackovu dceru Missy unese a… Přejít na celý popis

Vánoční rádce Navštivte našeho Vánočního rádce a načerpejte inspiraci na dárky! Více informací

Popis

Kniha, která vzbudila ve Spojených státech mimořádný ohlas a rovněž zájem (dosud se prodalo 7 milionů výtisků, titul za půldruhého roku od vydání neopustil první desítku v žebříčku bestsellerů), je žánrově těžko zařaditelná. Dějovou kostru tvoří příběh Macka Phillipse, jehož rodina zažije tragickou událost – nejmladší Mackovu dceru Missy unese a usmrtí sériový vrah. Smyslem a poselstvím knihy je však vylíčení způsobu, jakým se Mack s touto ztrátou vyrovnává – s odstupem času se totiž na základě záhadného pozvání vydá zpět do chatrče, kde byl hrůzný čin spáchán, a setkává se tam s Bohem (v podobě vpravdě neobvyklé trojice lidí), který mu pomůže najít cestu k usmíření. Kniha má šanci zaujmout každého, kdo se v současném světě snaží ujasnit si svůj postoj k Bohu, víře, otázkám dobra a zla, ale především svůj vztah k lidem, rodině, blízkým a k sobě samému.

Sdílet 0

Nakladatel
Knižní klub
datum vydání
listopad 2009
isbn
978-80-242-2551-7
ean
9788024225517
Jazyk
čeština
Počet stran
254
Vazba
pevná vazba
Rozměr
135x215mm

Bestseller v knihy Dobrovský

83397. v e-shopu | 83761. minulý týden

2696. v Světová beletrie | 2667. minulý týden

867. v Náboženství | 851. minulý týden

Hodnocení čtenářů

3.8 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 3.7 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček

    Úžasná kniha! Ze začátku jsem měla problém ponořit se do děje a zvyknout si na autorův styl psaní. První část je spíše tajemná a thriller, osobně mi víc vyhovovala část druhá - spíše teologická. Pro mě, jakožto věřící, zde byli krásně popsány a vysvětleny některé pravdy. Nebude vyhovovat rychločtenářům, nad prostředními částmi se musíte dost zamýšlet - pokud si z toho chcete něco odnést.

    Kniha, Knižní klub, 2009, 9788024225517

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora