Červená kobra Rob Sinclair E-kniha

Červená kobra - Rob Sinclair

Červená kobra E-kniha

Rob Sinclair

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

279 Kč s DPH

Čtení pro batolata i teenagery se slevou až 85 % Užijte si slevu až 85 % na čtení pro batolata i teenagery. Více informací

Popis

Kdo je ta záhadná mrtvá žena? A kde se skrývá skutečná Rudá kobra?
 
Tento svižný thriller plný intrik a dějových zvratů osloví čtenáře trháků z pera Lee Childa nebo Davida Baldacciho, a svými úklady a rozpětím zaujme i příznivce světově proslulého thrilleru Já, poutník.
 
Carl Logan zasvětil téměř dvacet let svého života tajné službě. Nyní žije na skrytém místě pod jménem James Ryker, a nepřeje si nic jiného, než aby ho všichni nechali na pokoji – teď, když má konečně příležitost začít nový život stranou od chaosu, násilí, zkázy a podvodů.

Jeho idylka však netrvá dlouho, a záhy je vystopován svým bývalým šéfem Peterem Winterem, který přináší zprávy o Kim Walkerové, ženě zavražděné ve Španělsku, jejíž otisky prstů se shodují s otisky jedné z Rykerových bývalých kolegyň, která je přes deset let pohřešovaná, a byla prohlášena za mrtvou. Je to nechvalně proslulá nájemná vražedkyně, známá pod jménem Rudá kobra.

Při kyberútoku na Rykerovo bývalé pracoviště byly složky s daty o Rudé kobře poškozeny, a Winter je přesvědčen, že agenti (včetně Rykera) jsou v ohrožení. Ryker však znal Rudou kobru lépe než kdokoliv jiný, a když mu Winter ukáže děsivé fotografie mrtvoly Kim Walkerové, má pro něj překvapivou zprávu: není to tělo vražedkyně.
 

Setřela krev z nože, zasunula ho do pouzdra a pohledem zabloudila dolů ke dvěma nehybným tělům. To mužské leželo nahé na posteli s obličejem zkřiveným v hrozné grimase, potřísněné zasychající krví.

Sdílet 0

Nakladatel
Edice Knihy Omega
datum vydání
5.11.2018
ean
9788076421264
Jazyk
čeština
Počet stran
424

Bestseller v knihy Dobrovský

63211. v e-shopu | 28655. minulý týden | 2960. nejlepší dosažené 16.06.2019

82. v E-knihy - Detektivky, Thrillery a Horory | 70. minulý týden | 7. nejlepší dosažené 26.06.2019

Hodnocení čtenářů

3.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora