Je libo okořenit si čtení sklenkou lahodného moku?

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Je libo okořenit si čtení sklenkou lahodného moku? - titulní obrázek

Mysleli jsme na všechny knihomoly a vínomily, kteří si ke čtení dobrého příběhu rádi nalijí sklenku hroznů v tekuté podobě, a rozšířili jsme náš sortiment o nápoj bohů. Musíme ale zdůraznit, že alkohol nepatří do rukou (ani do úst) osobám mladším 18 let a jeho požívání by mělo probíhat v rozumné míře, protože hrozí riziko vzniku závislosti.

Varovali jsme vás a vy stále čtete dále? Aha, pravděpodobně vám již bylo 18 let. V tom případě vám s radostí představujeme kolekci vín inspirovanou umělcem Alfonsem Muchou. Celá kolekce je v souladu s jeho filosofií i životním stylem a smyslem pro krásu. Elegantní, prémiový design čerpá z Muchovy nadčasovosti a smyslu pro krásu.

Výběr je skutečně široký, a tak si na své přijdou milovníci sektů, klasických vín i prosecca, vyznavači bílého, červeného i růžového vína. Pokud sami občasnému pití alkoholu neholdujete, někoho z rodiny či vašich přátel jistě nadchnete nejen samotným obsahem láhve, ale také krásnou malbou z dílny legendárního umělce Alfonse Muchy. 

» Chci vidět nabídku VÍN «

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet