Soutěž s knihou a filmem Všechno nebo nic

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Soutěž s knihou a filmem Všechno nebo nic - titulní obrázek

Žebříčky návštěvnosti českých kin právě válcuje nová komedie Všechno nebo nic. Na koho se usmálo štěstí v naší soutěži o deset knih a pětkrát dva volňásky do multikin Premiere Cinemas?

Výherci

Klára S., Chrudim; Vendula J., České Budějovice; Agáta S., Dolní Lomná; Linda T., Kladno; Adéla D., Hořice; Kateřina K., Bohušovice; Kateřina S., Brno; Boženka Z., Tábor; Patrik Š., Praha 10; Adéla Š., Holice

Správná odpověď

Táňa Pauhofová si zahrála hlavní roli ve filmu Filipa Renče Lída Baarová.

 

Všechno nebo nic je romantická komedie, natočená podle stejnojmenné knihy slovenské spisovatelky Evy Urbaníkové. Příběh se točí kolem dvou pohledných třicítek a jejich gay kolegy. Ačkoliv jsou hlavní hrdinové velmi rozdílné osobnosti, jedno mají společné - všichni hledají lásku. A vy můžete spolu s nimi. Stačí do 29. ledna správně odpovědět na naši soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Mezi deset výherců rozdělíme deset knih a pětkrát dva volňásky do Premiere Cinemas.

 • Všechno nebo nic

  kniha

  Všechno anebo nic je otevřený příběh lásky, která ne vždy skončí tak, jako v jiných knihách. Drze a bez servítky o vztazích, které nás válcují, o ženském přátelství, které nás chrání, o mužích, na…

  269 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

Pravidla

Každý účastník soutěže může odeslat pouze jedinou odpověď. Duplicity budou ze soutěže vyloučeny. Soutěž trvá od 20. do 29. ledna. Odpovědi, zaslané po tomto datu, nebudou do soutěže zařazeny. 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet