Plzeň Sedláčkova - nejen skvělá beletrie, ale i pestrý sortiment pro studenty

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Sabina Bubníková Sabina Bubníková

Myslíme na vše. To, že se naše regály plní celosvětově úspěšnými bestsellery, už víte. V Plzni však naleznete také záchytný bod pro všechny studenty i pro ty, kteří si chtějí či potřebují doplnit knihovnu o odborné publikace.


Prodejna KNIHY DOBROVSKÝ, která je nově obohacena o učebnicové centrum, se nachází v Plzni v Sedláčkově ulici. Je tak snadno dostupná a při procházkách centrem si jí nemůžete nevšimnout!


Vzhledem k tomu, že v Plzni sídlí Západočeská univerzita, nemůžeme jejím studentům, příznivcům či jiným odborníkům upřít tu možnost pořídit zde studijní materiály. Nabízíme skripta ZČU, ale na své si u nás díky dalším odborným publikacím přijdou také lékaři, právníci, ekonomové, lingvisté,..

 

Samozřejmě nechybí ani učebnice pro základní, střední a vysoké školy, kterým je, stejně jako dalším studijním materiálům, vyhrazen speciální prostor, a s jejichž vybíráním vám naši informovaní knihkupci ochotně poradí. 

 

Nesmíme opomenout také to, že v rámci prodejny funguje též výdejna eshopu, kde si můžete osobně vyzvednout vámi objednané knihy z knihydobrovsky.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet