KŘIŠŤÁLOVÁ LUPA - pomůžete nám s nominací?

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

KŘIŠŤÁLOVÁ LUPA - pomůžete nám s nominací? - titulní obrázek

Říká se, že neexistují malí lidé, jen malé cíle. Proto se neustále snažíme posouvat hranice našich možností a dělat radost vám, našim zákazníkům a věrným čtenářům. Určitě jste si všimli, že jsme založili milou knihomolskou skupinu s názvem Knižní závisláci, rozjeli několik podcastů (Bookstorming, Bookcheck, Podcast, jehož jméno nesmíte vyslovit) a rozšířili sortiment našeho e-shopu o kvalitní vína.

Neusínáme na vavřínech, a tak se jednoho dne zrodila ambiciozní myšlenka: „Co zkusit štěstí v anketě KŘIŠŤÁLOVÁ LUPA, která oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2020?“ A teď přichází řada na vás, milí čtenáři. Pokud u nás rádi nakupujete a vaše srdce říká, že si Cenu českého internetu zasloužíme, můžete nás nominovat na stránkách KŘIŠŤÁLOVÉ LUPY v několika kategoriích.

Nakupujete u nás rádi? Dejte nám svůj hlas v kategoriích Cena popularity a Internetové obchodování. Baví vás naše podcasty? Nominujte nás v kategorii Podcast roku. Líbí se vám v naší skupině Knižní závisláci? Nominujte nás v kategorii Zájmové weby. Hlasovat můžete ve všech těchto kategoriích.

Jak hlasovat?

Jděte na stránky https://kristalova.lupa.cz/nominace/ a do příslušných políček vepište následující údaje:

  • Zájmové weby → Knižní Závisláci
  • Internetové obchodování → Knihy Dobrovský
  • Cena popularity → Knihy Dobrovský
  • Podcast roku → Knihy Dobrovský

Do kdy mohu hlasovat?

Hlasování probíhá do 20. srpna 2020, ale jak praví známé přísloví: „Co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítra“ :-)

Děkujeme za každý váš hlas, a především za vaši přízeň! Přejeme spoustu krásných chvil (nejen) ve světě dobrých příběhů.

Vaše Knihy Dobrovský 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet