Domov všech šťastných knihomolů? Přeci Knižní závisláci!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Domov všech šťastných knihomolů? Přeci Knižní závisláci! - titulní obrázek

Facebooková skupina Knižní závisláci vznikla nejen jako místo k diskuzi a pobavení se pro nadšené čtenáře, ale také jako odměna pro náruživé knihomoly. Každou chvíli se v ní totiž objeví nějaká šťavnatá sleva, kterou si pro vás přichystal tým Knihy Dobrovský.

Každý den nám píšete stovky dotazů a ptáte se, jaké knížky si máte přečíst, koupit k Vánocům nebo nám jen sdělujete své dojmy. Proto jsme vytvořili facebookovou skupinu, kde vám, tedy našim závislákům na knížkách, na všechny dotazy odpovídáme a vzájemně se inspirujeme. Skupina je otevřena všem čtenářům a čtenářkám, kteří chtějí sdílet své dojmy, ptát se na otázky a konverzovat s dalšími členy skupiny.

 

 

Skupina Knižní závisláci vznikla na konci roku 2018 nejen jako místo k diskuzi a pobavení se pro nadšené čtenáře, ale také jako odměna pro náruživé knihomoly. Každou chvíli pro vás totiž máme šťavnatou slevu, díky které koupíte například knihy se slevou 2 000 Kč, knihy za 29 Kč apod. Zkrátka o skvělé knižní nabídky není nouze!

Měli byste ale vědět, že členství v Knižních závislácích s sebou nese i jistou prapodivnost. Nevíme jistě, jak je to možné, ale spousta příslušníků této skupiny si stěžuje na neustálý úbytek místa v knihovně. Máme ovšem jisté podezření na původce tohoto jevu. Jmenuje se Adam Pýcha - geek, knihomol a marketingový ředitel v jednom. Nejen, že velmi rád a velmi často realizuje bláznivé slevy, ale ještě raději je předtím konzultuje se členy skupiny tak, aby byli nad míru spokojení. Stvořil tak destruktivní zbraň nekompromisně útočící na volný prostor vaší knihovničky.

Kromě slev a virtuálních setkání vášnivých knihomolů se také můžete seznámit s námi, členy týmu Knihy Dobrovský. Kromě Adama se zde můžete potkat například s Kateřinou - koordinátorkou nakladatelských značek nebo třeba s duem Kačka a Štěpánka, které mimo jiné spravují náš instagram. 

Knižní závisláci mají i vlastní fanouškovský sortiment, který zahrnuje například epickou Závisláckou tašku. A prozradíme vám, že se chystají i další závislácké radosti.

Chcete se také stát Knižním závislákem?

Knižní závisláci

» Stát se KNIŽNÍM ZÁVISLÁKEM «

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet