Za každý nákup vás odměníme voňavou záložkou Avon

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Za každý nákup vás odměníme voňavou záložkou Avon - titulní obrázek

Knihy Dobrovský pro vás ve spolupráci s firmou Avon připravily netradiční dárek. Až do 22. září na našich prodejnách dostanete voňavou záložku! Máte tak jedinečnou možnost vyzkoušet vůni Alpha.

Seznamte se s novou vůní Alpha

Voňavou záložku s vůní Alpha získáte ke každému nákupu na každé prodejně Knih Dobrovský do 22. září. Elegantní záložka tak netradičním způsobem představuje dámskou vůni Alpha, která zaujme příjemnými tóny malin a leknínů. To ale není všechno. Na záložce se také dočtete několik zajímavostí o historii značky Avon a naleznete na ní speciální kód, díky kterému při nákupu kosmetiky Avon získáte drobný dárek.

Diářem proti rakovině prsu

Pokud byste záložku rádi dostali, nakupte třeba Deník bojovnice – neotřelý diář, který vznikl ve spolupráci Aliance žen s rakovinou prsu a kosmetické firmy Avon. Knihy Dobrovský, které se v letošním roce účastnily také Avon pochodu, diář prodávají bez nároku na provizi. Veškerý výtěžek tak poputuje na pomoc ženám s rakovinou prsu.

Soutěžte s kosmetikou Avon

Máte už doma záložku a vůně Alpha se vám zalíbila? Pak sledujte v nejbližších dnech naše webové stránky i Facebook. Připravujeme pro vás totiž soutěž, v níž půjde právě o parfémovou vodu Alpha a rtěnky značky Avon!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet