Oslňte svými znalostmi...třeba o vínu!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Sabina Bubníková Sabina Bubníková

Oslňte svými znalostmi...třeba o vínu! - titulní obrázek

Také máte toho známého, kterého ať vezmete kamkoliv, s kýmkoliv, kdykoliv, vždy ví, co říct? Zná veškeré informace ze světa vína, hudby, aut, ale nevyhýbají se mu ani vážnější témata jako je vedení společnosti nebo morálka? Jak to dělá?

Na někoho může působit jako Brouk Pytlík, všude byl, všechno zná. Většinu lidí ve své přítomnosti však dokáže okouzlit a dokonale odzbrojit svými poznatky a věcnými poznámkami.

MY jsme ale nyní ODHALILI jeho TAJEMSTVÍ!

NEZÁLEŽÍ NA TOM, CO VÍTE, DŮLEŽITÉ JE, CO SI OSTATNÍ MYSLÍ, ŽE VÍTE.

 To je motto série čtrnácti knih Jak blafovat o...

A vzhledem k tomu, že se blíží léto a většinu z nás čekají barbecue párty, posezení s přáteli či schůzky s novými objevy, přinášíme vám tip na jednu z nich, díky které oslníte jakoukoliv společnost!

 

 • Jak blafovat o vínu

  kniha

  Tato kniha vám umožní okamžitě si osvojit všechny znalosti potřebné k tomu, abyste se ve světě someliérů a znalců vín cítili jako doma. Ohromte opravdové znalce svými vědomostmi o původu jednotlivých…

  149 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

 

JAK BLAFOVAT O VÍNU
je nejnovější ze všech nepostradatelných příruček. Tento průvodce vám umožní přesvědčit žasnoucí posluchače o tom, že jste znalcem se vzácnými schopnostmi a zkušenostmi - aniž by někdo odhalil, že dokud jste si příručku nepřečetli, nevěděli jste o víně víc než to, že je červené, bílé, nebo někdy něco mezi tím.

Jako laik, člověk vínem nepolíbený, je třeba začít pěkně popořadě. Od základů. Definujeme si, co to vlastně víno je, jaké jsou jeho druhy, co poznáte podle barvy (a také jak při tomto zjišťování působit uvědoměle), jaké záludnosti mohou ukrývat těžko rozluštitelné informace na etiketě či něco málo o ročnících vína a způsobu sklizně.

Pokud si chcete opravdu hrát na odborníka, dozvíte se, jaké vybavení máte vydávat za běžnou součást vaší domácnosti (či rovnou smyšleného vinného sklípku).

V neposlední řadě vás příručka poučí, jaká vína jsou ta kvalitní a známá ve světě a že jako pravé společenské zvíře nesmíte zapomínat ani na šampaňské.

Aby vás v konverzaci s opravdovými vinařskými nadšenci nic nevyvedlo z míry, je kniha doplněna o stručný slovníček (jasně, téměř všichni víme, kdo je to sommelier, ale když se řekne ullage, asociace v mysli většiny z nás nebudou pravděpodobně vůbec směřovat k vínu).

Že si na odborníka přes vína hrát nemusíte? A co třeba, auta, sex, golf, fotbal, management? I tyto obory ovládáte tak skvěle?  

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy