Nečekejte na novoroční předsevzetí! Naplánujte si rok 2020 už teď!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Nečekejte na novoroční předsevzetí! Naplánujte si rok 2020 už teď! - titulní obrázek

Chcete si v diáři zaškrtnout důležité události, které na vás čekají letos i příští rok, ale zároveň s sebou nemíníte nosit dva diáře najednou? Pak pro vás máme jednoduché a krásné řešení.

Tohle nejsou jen tak ledajaké diáře, ale 18měsíční diáře! Díky nim si můžete poznamenat důležité události nejen do konce tohoto roku, ale i do toho příštího! Navíc jsou i přes svůj obsah velmi tenké, tudíž nezaberou příliš místa v kabelce nebo batůžku.

Mezi 18měsíčními diáři hraje prim značka Presco Group, která dokázala hravě zkombinovat pestrobarevný design i praktický obsah. V každém z těchto diářků najdete kalendárium od července 2019 do prosince 2020, roční plánovací kalendář 2019-2020, pracovní plánovací kalendář, svátky České a Slovenské republiky, rozšířený seznam českých jmen, adresář, prostor pro osobní údaje i prostor pro poznámky. 

Pokud máte strach, že kvůli 18měsíčnímu kalendáriu, jsou diáře příliš tlusté, obáváte se naprosto zbytečně. Jsou tenké, středně velké a v kabelce či batůžku nezaberou příliš místa – i přesto pojmou mnoho, mnoho informací.

Vybírat můžete z těchto krásných 8 motivů ↓

 

 
 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet