Deník bojovnice pomáhá ženám s rakovinou prsu

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Tereza Andělová Tereza Andělová

Deník bojovnice pomáhá ženám s rakovinou prsu - titulní obrázek

Nový motivační diář Deník bojovnice vznikl na podporu žen s rakovinou prsu. Jeho tváří se stalo sedm bojovnic, žen, které zvítězily nad touto zákeřnou chorobou.

Neobyčejný diář pro dobrou věc

Deník bojovnice by neměl chybět v žádné dámské kabelce! Svým neotřelým vzhledem potěší všechny milovnice papírenských potřeb. Ty ocení možnost zapisovat si všechny denní plány, nápady a další nezbytnosti.

A to není všechno. Tvůrci diáře myslí i na zdraví uživatelek a chtějí je motivovat ke správnému životnímu stylu. Proto je zvláštní část věnovaná sledování pokroku při sportovních aktivitách.

Jedním z cílů bloku je připomínat, jak je v boji s nemocemi důležitá prevence a pravidelné návštěvy lékaře, a proto vám je bude připomínat. Najdete v něm i návod na samovyšetření prsou. Součástí sešitu jsou originální fotoportréty sedmi žen, bojovnic, které jsou vzorem síly a odhodlání.

Výtěžek na podporu boje s rakovinou prsu

Netradiční blok vznikl díky iniciativě Aliance žen s rakovinou prsu ve spolupráci s kosmetickou firmou AVON. Projekt podporuje také síť prodejen KNIHY DOBROVSKÝ. V našich pobočkách prodáváme Deník bojovnice bez nároku na provizi. Veškerý výtěžek z jeho prodeje bude věnovaný na pomoc ženám s rakovinou prsu.

Křest diáře proběhl 15. března v KNIHY DOBROVSKÝ na Václavském náměstí. Jeho kmotrem se stal zpěvák a ambasador AVON Pochodu Dan Bárta. Akce se zúčastnilo také všech sedm hlavních protagonistek.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy

 • Svatební diář Smart

  Martin Pátek

  kniha

  Konečně je to tu! Nový Svatební diář Smart po 3 letech intenzivního vývoje. Okamžitě se stal bestellerem mezi nevěstami. Je to náš nejprodávanější...

  348 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

  Chci přečíst