Bird Box Malerman Josh E-kniha

Bird Box - Malerman Josh

Bird Box E-kniha

Malerman Josh

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

279 Kč s DPH

Mona Kasten Poznejte Monu Kasten, královnu romantického čtení. Její knížky teď objednáte za 149 Kč Více informací

Popis

PŘEDLOHA POPULÁRNÍHO FILMU OD NETFLIX

Malorie sleduje silnici před sebou. Snaží se dojet do bezpečí. Nesmí se rozhlédnout. Jediný pohled by ji mohl stát život. Tam venku totiž žijí prazvláštní tvorové. Kdokoli je zahlédne, zešílí. Ublíží svým blízkým. Ublíží sám sobě.

Malorie vzhlíží od volantu, vidí domy s okny zakrytými dekami nebo dřevem. Ruku si klade na břicho, ve kterém roste nový život. Je sama. Její sestra je mrtvá. Její rodiče jsou mrtví. Nemá nikoho. Existuje vůbec to místo, to útočiště, které hledá? Napravo se něco pohne, a ona to zahlédne koutkem oka. Nedívá se na to. Zavírá pravé oko. Pták přeletí příliš nízko, málem narazí do čelního skla.

Malorie zakřičí, zavře obě oči a otevře je. Když to udělá, zahlédne ulici, kterou hledá. 273 Shillingham. Zavírá oči a dupe na brzdy. Vystupuje, opatrně jde tam, kde si myslí, že jsou vchodové dveře. Má pravdu. Pouští kufr na verandu, osahává cihly, nachází zvonek. Zvoní. Nejdřív žádná odpověď. Začíná si zoufat. Možná to je konec. Jela tak daleko - odvážila se do světa - pro nic? Znovu zvoní na zvonek. A pak znovu. Znovu. Žádná odpověď. Zoufale buší do dveří…

Malorie nemůže zaplašit vidiny rukou, které se vynořují z temnoty, chytají hlavy dětí a úmyslně rozvazují to, co je chrání.

 

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
ean
9788076426528
Jazyk
čeština
Počet stran
312

Bestseller v knihy Dobrovský

17754. v e-shopu | 17494. minulý týden

15. v E-knihy - Thrillery | 17. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.8 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Eva Francová

  Hororový příběh, ve kterém se nesmí otevřít oči, aby člověk přežil. Hlavní hrdinku Malorie sledujeme ve dvou časových rovinách. V době, kdy veškeré hrůzy začaly a pět let poté, kdy se s malými dětmi vydává poslepu po řece s nadějí na lepší časy. Tuto knížku jsem si koupila, ani jsem pořádně nevěděla o čem je, a tak to je asi lepší, protože wow efekt byl dokonalý. Kniha Vás okamžitě vtáhne do děje a nepustí. na čtení mějte dost času, protože už ji nebudete chtít odložit. Úžasně napsané, kdy jste v neustálém napětí, chvílemi se bojíte, že ani nedýcháte. Doporučuji si určitě přečíst. Hned po knížce jsem se podívala na film. Kniha je pro mě samozřejmě mnohem lepší, ale ani film nebyl špatný.

  Kniha, Fobos, 2019, 9788076420748

 • 5 z 5 hvězdiček Peter

  Kniha je zfilmovana, tak neni treba se nejak rozpitvavat v hodnoceni. Ano, stoji za precteni, je napinava a uz se tesim na pokracovani :-) Doporucuji cteni pri tme v uzavrene mistnosti. Mozna nekde v zime na chate v horach o vikendu ;-)

  Kniha, Fobos, 2019, 9788076420748

 • 5 z 5 hvězdiček Mony

  Knížku jsem přečetla jedním dechem a doslova jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Vřele doporučuji.

  Kniha, Fobos, 2019, 9788076420748

 • 5 z 5 hvězdiček Alžběta Pávková

  Apokalyptický horor se sci-fi prvky a velmi originálním námětem. Měla jsem trochu obavy z toho, jak se autor popasuje s námětem toho, že lidé nesmí otevřít oči. Co se asi bude dít, když postavy nic neuvidí? No dělo se dost. Kniha je velmi čtivá, příjemně mrazivá a nutí člověk přemýšlet nad tím, jaké by bylo se vypořádat s takovouto nucenou "ztrátou" zraku.

  Kniha, Fobos, 2019, 9788076420748

 • 4 z 5 hvězdiček Jakub Skalský

  Velice kvalitni thriller. Děj se odehrává ve dvou časových osách, mezi kterými přeskakujeme. Linka, kde je hlavni hrdinka již sama jen s dětmi je opravdu skvělá a není co bych jí mohl vytknout. Oproti tomu druhá linka, odehrávající se o 4 roky dříve je trošku nudnější a občas mne štvalo, když jsme se do ní přesunuli. Postupem ale i tahle část získává na napětí a je velice těžké knihu odložit dříve, než ji dočtete.

  Kniha, Fobos, 2019, 9788076420748

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora