Ladislav Špaček

Ladislav Špaček*Ostrava

Ladislav špaček je gentleman, známý především díky svému pořadu Etiketa a publikacím věnujícím se etiketě, oboru, ve kterém nemá v naší republice konkurenci.

Více informací

 

 

Kromě toho, že je Ladislav skvělý spisovatel a bravurně zvládlá dobré mravy, je také pedagogem, televizním novinářem a v minulosti působil též jako tiskový mluvčí bývalého prezidenta České republiky Václava Havla.

Ladislav Špaček je obrovským přínosem pro českou kulturu. Po desetiletí nás obohacují jeho kurzy, které ovšem nejsou zaměřeny pouze na správné vychování, jak se mnozí mohou domnívat. Etiketa je způsob působení na veřejnosti, životní styl, cosi, co formuje naše postavení ve společnosti. 

Kromě obecných zásad etikety napsal Ladislav Špaček také pravidla a rady, které se vztahují na konkrétní situace (Malá kniha etikety u stolu, Business etiketa a komunikace) či jsou vhodné přímo pro vybranou skupinu (Malá kniha etikety pro celou rodinu, Malá kniha etikety pro firmu a úřad, Malá kniha etikety pro manažery, Tereza - Etiketa pro dívky). A právě proto jsou tak oblíbené. Jeho knihy jsou hojně žádané a čtené i na Slovensku.

V současné době se Ladislav Špaček věnuje především přednášení na seminářích. Žije se svou ženou Evou, s níž má dvě děti.

 

Sdílet 3

Seřadit:

Seřadit:

Typ produktu

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba

Knihy autora

Seřadit:

Typ produktu

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba