Andělská tvář 2 Hana Marie Körnerová

Andělská tvář 2 - Hana Marie Körnerová Sleva 24

Andělská tvář 2

Hana Marie Körnerová

Četl(a) jsem
Chci přečíst

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.

Barvitý romantický příběh plný dobrodružství, dramatických zvratů a intrik, horoucí lásky a jiskřivé vášně nás zavede z tajemného světa starobylého šlechtického sídla Morany do francouzských kolonií v Tichomoří. Filip de Morany odjíždí do války a jeho těhotná žena Charlotta zůstává na zámku sama. Při nehodě kočáru způsobené Margot Pinaudovou, její… Přejít na celý popis

Moje láska k životu za 49 Kč Příběh zpěvačky skupiny Roxette nyní jen za 49 Kč! Více informací

Popis

Barvitý romantický příběh plný dobrodružství, dramatických zvratů a intrik, horoucí lásky a jiskřivé vášně nás zavede z tajemného světa starobylého šlechtického sídla Morany do francouzských kolonií v Tichomoří. Filip de Morany odjíždí do války a jeho těhotná žena Charlotta zůstává na zámku sama. Při nehodě kočáru způsobené Margot Pinaudovou, její dávnou sokyní, přijde nejen o svou společnici, ale navíc i o dítě. Když posléze obdrží zprávu o Filipově smrti u Sedanu, ocitne se Charlotta psychicky i fyzicky na dně. Před smrtí ji zachrání až teta Madeleine - otcova sestra, která ji odveze na malý ostrov, jemuž vládne její zeť plukovník Tessier. Na Charlottu čeká zcela jiný život: nová, nečekaná přátelství, láska, ale i intriky a nenávist. Příbuzní nutí Charlottu do nového sňatku, ale ona odmítá. Je dost silná na to, aby překonala všechna nebezpečí a šla svou vlastní cestou?

Sdílet 0

Nakladatel
Ikar
datum vydání
duben 2009
isbn
978-80-249-1198-4
ean
9788024911984
Jazyk
čeština
Počet stran
224
Vazba
pevná vazba
Rozměr
152x234mm

Bestseller v knihy Dobrovský

79706. v e-shopu | 75164. minulý týden

1442. v Romány pro ženy |

Hodnocení čtenářů

4.1 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.1 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček

    Neprve jsem viděla film, který mě opravdu zaujal, a tak jsem se rozhodla přečíst si jeho knižní předlohu. Tento druhý díl je stejně tak dobrý, ne- li lepší jak první díl. Kniha má opravdu krásné, barvité a košaté popisy, které vám pomohou si vše představit do posledního puntíku. Jazyk v knize je bohatý, což moc oceňuji. V knize se stále něco děje, je plná zvratů a napětí. Knihu jsem přečetla velmi rychle. Jednoznačně doporučuji.

    Kniha, Ikar, 2009, 9788024911984

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora