Nevhodný dárek u nás můžete vrátit či vyměnit do konce ledna 2021

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 1 Sdílet

Nevhodný dárek u nás můžete vrátit či vyměnit do konce ledna 2021

Kdy
Kde
všechny prodejny Knihy Dobrovský

Dostali nebo darovali jste nevhodný dárek? Nevěšte hlavu – u nás ho můžete vyměnit až do konce ledna 2021. Jaké podmínky je třeba splnit?

  • prodloužená doba výměny zboží se vztahuje na dárky zakoupené od 15. listopadu na e-shopu nebo v našich knihkupectvích
  • zboží musí být nepoškozené a nejlépe v původním obalu
  • pro výměnu je nutné předložit účtenku od kupovaného zboží nebo doklad z e-shopu
  • lze vyměnit za jiné zboží ve stejné hodnotě
  • jedná-li se o zboží v menší hodnotě, tak peníze nevracíme a případný nedoplatek za dražší zboží je uhrazen na místě

Zboží zakoupené v prodejně či osobně vyzvednutá objednávka v našich knihkupectvích - lze vyměnit na jakékoliv prodejně, a to do konce ledna. 

Upozornění - Z důvodu přechodu ČR do režimu PES 5 jsou naše prodejny pro standardní prodej uzavřeny. Část prodejen funguje v režimu výdejního okénka. I v tomto režimu vám umíme zajistit reklamci, vrácení zboží či jeho výměnu. V případě, že budete žádat výměnu za jiné zboží, je nutné informovat knihkupce o jaké má jít zboží a ideálně si to rozmyslet předem. Není možné zákazníky pustit do prodejny.

Zboží zakoupené v e-shopu a zaslané balíčkem na adresu - lze poslat zpět na adresu našeho e-shopu a domluvit se na výměně (reklamace@knihydobrovsky.cz). V balíčku nesmí chybět informace o tom, že vracíte zboží - výměna, kopie daňového dokladu (ideálně faktura), ale stačí číslo objednávky. Vaše telefonní číslo s e-mailem, abychom vás mohli kontaktovat. Vrácení zboží bez udání důvodu je možné do 14 dnů od provedení nákupu.
  • Požádáme připsat číslo účtu na které peníze zašleme - případně za co si přejete položku vyměnit. Peníze vám vrátíme na účet do 30 dnů ode dne, kdy nám balíček dorazil.  
 
Adresa e-shopu:
E-SHOP KNIHY DOBROVSKÝ
Mladoboleslavská 1112/15
197 00 Praha 9

Přejeme vám čtivé Vánoce!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 1 Sdílet