Nechť vás kniha létem provází! | #tadyctuja + SOUTĚŽ

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Nechť vás kniha létem provází! | #tadyctuja + SOUTĚŽ

Kdy

Ať už letos smočíte tělo u středozemního moře, podniknete výpravu do exotických destinací nebo zůstanete věrni naší zemičce plné krás, určitě na vašich cestách nebude chybět dobrá kniha. Mnozí z nás letos více než jindy uvítají tipy na skvělá místa ke čtení – a je jedno, zda půjde o klidný park ve vaší vsi nebo luxusní letovisko, kde je třeba řešit jen to, jaký koktejl k bazénu si zrovna objednáte. 

Podělte se s námi o místo, kde si užíváte své čtenářské chvíle. Vyfoťte nám jej s knihou, přidejte hashtag #tadyctuja a označte nás i místo, které je ke čtení jako stvořené. Sdílet se můžete na facebooku i instagramu. A co kromě inspirace od ostatních čtenářů získáte? Možnost vyhrát další skvělé čtení! Každý týden totiž vybereme jeden z příspěvků a jako poděkování sdílícímu pošleme knížku ze žánru, který čte nejraději! Po svolení autora příspěvek rádi přesdílíme na našich sociálních sítích.

Označujte svá oblíbená místa, inspirujte cestovatele i knihomoly, motivujte ke čtení a nezapomeňte používat hashtag #tadyctuja :-)

Dobrovské léto přeje celý tým Knihy Dobrovský. Těšíme se na vaše příspěvky! 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet