Adriena Hovězáková

Adriena Hovězákováblogerka

Jmenuji se Adriena Hovězáková, je mi 22 let a bydlím v Zastávce u Brna. Pro svou budoucnost jsem si vybrala studium předškolní a mimoškolní pedagogiky. Do mých zájmů patří především knihy. A to nejen jejich čtení, ale i vybírání, nakupování, vystavovávání, přeskládávání, šíření informací o nich a samozřejmě recenzování.

Více informací

S čtením a recenzováním kniha také úzce souvisí moje další hobby - blogování. Vyjma knih je mým koníčkem cestování. Prozatím jsem nenavštívila mnoho zemí a měst, ale z těch pár, kde jsem již byla, označím právě Londýn za město svého srdce. Dále se velice důkladně a ráda věnuji spotřebě čokolád.

Oblíbený citát                                                                                                                         ,,Platón tvrdil, že kdysi existovaly bytosti, co měly čtyři nohy a čtyři ruce a dvě hlavy. Byly úplně soběstačné, šťastné a mocné. Až příliš mocné. A tak je Zeus všechny rozsekl na dvě půlky a ty půlky rozehnal po celém světě. Proto je každý člověk odsouzený hledat tu svou druhou půlku, tu, která má polovinu jejich duše. A jen ti nejšťastnější ji najdou."

- Dám ti slunce

"Hledat lásku? Nesmysl" - říká rozum. "Směšné" - tvrdí hrdost.
"Riskantní" - brání se zkušenost.
"Ale samota mě zabíjí"- šeptá srdce."

- neznámý autor

Oblíbená kniha

Série Harry Potter

Sdílet 0

Články blogu

27 prodejen s odběrem Zdarma