Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
O nás

Služby KNIHY DOBROVSKÝ

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
29.6StředaAutogramiáda29.6StředaAkce29.6StředaSleva
Ukažte nám jakékoli své vysvědčení a nakupte se slevou 15 %. Vyznamenání odměníme ještě víc – 20% slevou na vše. Akce platí v kamenných prodejnách KNIHY DOBROVSKÝ od středy 29. června do neděle 3. července.
30.6ČtvrtekAutogramiáda30.6ČtvrtekAkce30.6ČtvrtekSleva
Na hlavním brněnském náměstí proběhne ve čtvrtek 30. června od 12:30 autogramiáda Simony Stašové. Hvězda českého filmového plátna představí a zároveň pokřtí knihu Manolito vytahuje špinavý prádlo. Akce proběhne ve spolupráci s Rádiem Petrov v rámci dne pro děti Pozor prázdniny.
Více akcí na prodejnách
Služby společnosti Knihy Dobrovský

Profesionální přístup

S úsměvem a rádi Vám pomůžeme, doporučíme a poradíme při výběru knih či dárku pro Vás i Vaše blízké.
 

Vždy otevřeno

Máme pro Vás otevřeno každý den. Informace o otvíracích dobách najdete v přehledu prodejen.
 

Objednávky knih

Sháníte oblíbenou knihu? Nevíte, kdy má vyjít dotisk? Chcete si zamluvit žádanou knihu na některé z našich prodejen? Neváhejte a napište nám email s Vaší prosbou. E-mailovou adresu nejbližší prodejny ve Vašem okolí najdete v menu pod odkazy na jednotlivé prodejny.
 

Reklamace řešíme ihned

Knihu s výrobní vadou zakoupenou u nás Vám po předložení účtenky okamžitě vyměníme za novou bez závad.
 

Cizojazyčná literatura

Nemusíte obtížně objednávat knihy z ciziny či je objednávat z webu. Rádi Vám pomůžeme na každé naší prodejně a objednáme Vámi žádaný titul za vás. Učinit tak můžete osobně či pomocí e-mailu prodejny.
 

Široký výběr titulů a neknižního sortimentu

Najdete u nás široký výběr literatury všech žánrů, ale také papírenské zboží, kalendáře, diáře, plakáty, dvd, cd, stolní hry, puzzle, přání, záložky, odznaky a mnoho dalších dárků.  
 

Literární kavárna (pouze prodejna Brno Joštova)

V Kavárně Dobrovský v Brně na Joštově ulici Vám nabídneme vynikající kávu Julius Meinl ve spoustě variací, široký výběr čajů, zákusků a nealkoholických nápojů. Zpříjemněte si nákup a výběr knih posezením v kavárně Dobrovský, kde si v klidu vybrané knihy prohlédnete a vyberete ty správné.
 

Bezbariérový přístup

Ve všech našich prodejnách je bezbariérový přístup. Snadno a pohodlně se dostanete kamkoliv potřebujete.
 

Bezhotovostní nákup

Své nákupy můžete uhradit platebními kartami Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express.
 

Slevy pro studenty

Držitelům karet ISIC, IYTC, ITIC poskytujeme při platbě v hotovosti i platební kartou slevu 10%. Slevy se týkají veškerého zboží na prodejnách, nesčítají se s jinými slevami.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail