Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 35 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Přehled prodejen

OC Futurum - Kolín

Akce Knihy Dobrovský
22.10StředaAutogramiáda22.10StředaAkce22.10StředaSleva
Autogramiáda Michala Viewegha, nejúspěšnějšího českého spisovatele současnosti, se uskuteční ve středu 22. října od 17 hodin v knihkupectví na Joštově. Michal představí knihu Andělé všedního dne, která si 16. říjná odbude svou filmovou premiéru.
22.10StředaAutogramiáda22.10StředaAkce22.10StředaSleva
Autogramiáda Romana Vaňka proběhne ve středu 22. října od 17.00 hodin v knihkupectví Arkády Pankrác. Známý kuchař, moderátor pořadu Peklo na talíři a zakladatel Pražského kulinářského institutu bude podepisovat nejnovější knihu Snadno a Rychle. Jako hosté se autogramiády zúčastní spoluautoři knihy deněk Marcín, Jaroslav Zahálka, Tomáš Černý, Tomáš Stehlík, Drahomír Peterka a Martin Hanus.
23.10ČtvrtekAutogramiáda23.10ČtvrtekAkce23.10ČtvrtekSleva
Autogramiáda Ládi Hrušky proběhne ve čtvrtek 23. října od 17.00 hodin v ústeckém KNIHY DOBROVSKÝ Forum. Potravinový inspektor a kuchař, který dokázal, že lze vařit úsporně a přitom dobře, bude podepisovat knihu Vaříme levně a chutně.
23.10ČtvrtekAutogramiáda23.10ČtvrtekAkce23.10ČtvrtekSleva
Josef Formánek, Vladimír Pikora a Martin Sodomka - to je čtveřice, kterou přivítáme ve čtvrtek 23. října od 17 hodin v Knihy Dobrovský na Joštově v Brně. Autoři představí a budou podepisovat své nové knihy. Celou akcí bude provázet moderátorka Nikola Šindelářová.
25.10SobotaAutogramiáda25.10SobotaAkce25.10SobotaSleva
Pražské obchodní centrum OC Letňany připravilo na sobotu 25. listopadu pro zákazníky speciální akce, do kterých se zapojí také naše knihkupectví. Po celý den tak u nás nakoupíte vše se slevou 20 %.
Více akcí na prodejnách
Zobrazit místo na větší mapě
Po - Ne 09:00 - 21:00
OC Futurum Kolín
Rorejcova 906
280 02 Kolín IV.
321 672 151, 724 957 284
321 672 159 - fax
Přijímáme
Visa ElectronVisaMaster Card
Poskytujeme slevu
ISIC/ITYCSphere CardCitibank - Citiclub
Detail pobočky
Naše prodejna KNIHY DOBROVSKÝ OC Futurum Kolín nabízí široký výběr knižních titulů.
 
V knihkupectví jsme zavedli osobní odběr. Zdarma si zde vyzvednete veškeré zboží objednané v eshopu.
  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Najdete u nás českou a světovou beletrii, sci-fi a fantasy, knihy s válečnou tématikou či literaturu esoterickou. Velký prostor má literatura pro děti. Vyberete si i z široké nabídky neknižního sortimentu - tarotových a jiných vykládacích karet, her, dárkových předmětů.
 
Seženete u nás základní školní potřeby - od školních batohů přes psací potřeby po sešity.
 
Pokud zjistíte, že některý titul na prodejně nemáme, rádi vám ho objednáme.
 
Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete zde.
 
 

Kudy k nám

Prodejna je umístěna ve výjimečné lokalitě – v blízkosti centra města a zároveň pár minut od vlakového a autobusového nádraží. Najdete nás mezi obchody Dráčik a DM drogerie. Přístup do prodejny je bezbariérový

  • autem - vjezd autem je možný z ulice Havlíčkova ze směru od kruhového objezdu, dále pak z ulice Rorejcova, v přízemí obchodního centra se nachází parkoviště s 320 parkovacími místy, první 3 hodiny jsou zdarma, víkendy nejsou zpoplatněny
  • autobusem - linka č. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 30, zastávka Nádraží
  • pěšky - prodejna se nachází u vstupu z ulice Rorejcova  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Akce na prodejně
Žádná akce není plánována
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail