Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 24 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Přehled prodejen

OC Futurum - Kolín

Akce Knihy Dobrovský
1.5PátekAutogramiáda1.5PátekAkce1.5PátekSleva
Připravili jsme pro vás dárek. Každou sobotu a neděli od nás dostanete v pražském knihkupectví Anděl City slevu 20 % na vstup do Království železnic. Stačí se k nám stavit a nakoupit alespoň za tři sta korun.
30.11PondělíAutogramiáda30.11PondělíAkce30.11PondělíSleva
Autogramiáda Davida Lafaty měla proběhnout v pondělí 30. listopadu od 17 hodin v pražském knihkupectví Arkády Pankrác. DAVID SE AUTOGRAMIÁDY NEMŮŽE ZÚČASTNIT, PROTO JI PŘESOUVÁME NA JINÉ DATUM, O KTERÉM VÁM DÁME VĚDĚT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
30.11PondělíAutogramiáda30.11PondělíAkce30.11PondělíSleva
Autogramiáda Juraje Kukury proběhne v pondělí 30. listopadu od 17 hodin v pražském knihkupectví na Václavském náměstí. Oblíbený herec představí autobiografickou knihu s názvem Kukura.
1.12ÚterýAutogramiáda1.12ÚterýAkce1.12ÚterýSleva
Dejte svým nejbližším neokoukaný a originální dárek. V úterý a středu 1. a 2. prosince vám od 16 do 19 hodin v pražském knihkupectví na Václavském náměstí zdarma vyrazíme na leuchtturmácký diář či notes jméno.
3.12ČtvrtekAutogramiáda3.12ČtvrtekAkce3.12ČtvrtekSleva
Autogramiáda oblíbené herečky proběhne ve čtvrtek 3. prosince od 17.00 hodin v brněnském knihkupectví na Joštově. Aňa představí svou první knihu nazvanou jednoduše P.S.
Více akcí na prodejnách
Zobrazit místo na větší mapě
Po - Ne 09:00 - 21:00
OC Futurum Kolín
Rorejcova 906
280 02 Kolín IV.
321 672 151, 724 957 284
321 672 159 - fax
Přijímáme
Visa ElectronVisaMaster Card
Poskytujeme slevu
ISIC/ITYCSphere CardCitibank - Citiclub
Detail pobočky
Naše prodejna KNIHY DOBROVSKÝ OC Futurum Kolín nabízí široký výběr knižních titulů.
 
V knihkupectví jsme zavedli osobní odběr. Zdarma si zde vyzvednete veškeré zboží objednané v eshopu.
  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Najdete u nás českou a světovou beletrii, sci-fi a fantasy, knihy s válečnou tématikou či literaturu esoterickou. Velký prostor má literatura pro děti. Vyberete si i z široké nabídky neknižního sortimentu - tarotových a jiných vykládacích karet, her, dárkových předmětů.
 
Seženete u nás základní školní potřeby - od školních batohů přes psací potřeby po sešity.
 
Pokud zjistíte, že některý titul na prodejně nemáme, rádi vám ho objednáme.
 
Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete zde.
 
 

Kudy k nám

Prodejna je umístěna ve výjimečné lokalitě – v blízkosti centra města a zároveň pár minut od vlakového a autobusového nádraží. Najdete nás mezi obchody Dráčik a DM drogerie. Přístup do prodejny je bezbariérový

  • autem - vjezd autem je možný z ulice Havlíčkova ze směru od kruhového objezdu, dále pak z ulice Rorejcova, v přízemí obchodního centra se nachází parkoviště s 320 parkovacími místy, první 3 hodiny jsou zdarma, víkendy nejsou zpoplatněny
  • autobusem - linka č. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 30, zastávka Nádraží
  • pěšky - prodejna se nachází u vstupu z ulice Rorejcova  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Akce na prodejně
Voodoo panenky - kouzelné klíčenky a přívěsky
1.10ČtvrtekAutogramiáda 1.10ČtvrtekAkce 1.10ČtvrtekSleva
Voodoo panenky - kouzelné klíčenky a přívěsky
Najděte sílu v magických voodoo panenkách. Každá má svou specifickou moc a je jen na vás, která se vám nebo vašim nejbližším líbí. Panenky přinášejí štěstí, dobíjejí pozitivní energií nebo třeba pomáhají ke správným rozhodnutím.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail