Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 35 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Přehled prodejen

OC Futurum - Kolín

Akce Knihy Dobrovský
1.4ÚterýAutogramiáda1.4ÚterýAkce1.4ÚterýSleva
Pro všechny cestovatele, dobrodruhy a světoběžníky máme dobrou zprávu. Do konce července seženete v našich knihkupectvích vybrané turistické průvodce se slevou 20 %. Akce platí ve všech 35 knihkupectvích a také v internetovém obchodě.
8.4ÚterýAutogramiáda8.4ÚterýAkce8.4ÚterýSleva
Všechny knihy z edice Omega nyní koupíte se slevou ve výši 50 %. Knížky za polovic seženete v našem olomouckém knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ OC Olympia.
8.4ÚterýAutogramiáda8.4ÚterýAkce8.4ÚterýSleva
Provádíme jarní úklid. V našem olomouckém knihkupectví OC Olympia od teď koupíte vše se slevou 30 %. Akce se vztahuje na knižní i neknižní sortiment. 30% slevu navíc uplatníte i na již zlevněné zboží.
23.4StředaAutogramiáda23.4StředaAkce23.4StředaSleva
V Českých Budějovicích literatura určitě žije. Od středy 23. do pátku 25. dubna proběhne první ročník tohoto literárního festivalu. Rozhodli jsme se symbolicky akci podpořit. V těchto dnes u nás koupíte knihy s 15% slevou.
24.4ČtvrtekAutogramiáda24.4ČtvrtekAkce24.4ČtvrtekSleva
Nejoblíbenější slovenská spisovatelka v dubnu navštíví naše brněnské knihkupectví na Joštově. Autogramiáda proběhne ve čtvrtek 24. 4. od 17 hodin. Táňa bude podepisovat svou novou knihu Lék na smutek.
Více akcí na prodejnách
Zobrazit místo na větší mapě
Po - Ne 09:00 - 21:00
OC Futurum Kolín
Rorejcova 906
280 02 Kolín IV.
321 672 151, 724 957 284
321 672 159 - fax
Přijímáme
Visa ElectronVisaMaster Card
Poskytujeme slevu
ISIC/ITYCSphere CardCitibank - Citiclub
Detail pobočky
Naše prodejna KNIHY DOBROVSKÝ OC Futurum Kolín nabízí širokou nabídku knižních titulů.
  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Najdete u nás českou a světovou beletrii, sci-fi a fantasy, knihy s válečnou tématikou či literaturu esoterickou. Velký prostor má literatura pro děti. Vyberete si i z široké nabídky neknižního sortimentu - tarotových a jiných vykládacích karet, her, dárkových předmětů, nově i školního a kancelářského zboží. 
 
Každou první středu v měsíci se v našem knihkupectví setkává spisovatelka Irena Fuchsová se svými čtenáři. Setkání probíhají od 16.00 do 17.00 hodin. Veškeré její publikace jsou u nás k dostání, a v den pořádání besedy je nabízíme s 10% slevou.
 
Pokud zjistíte, že některý titul na prodejně nemáme, rádi vám ho objednáme.
 
Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete zde.
 
 

Kudy k nám

Prodejna je umístěna ve výjimečné lokalitě – v blízkosti centra města a zároveň pár minut od vlakového a autobusového nádraží. Najdete nás mezi obchody Dráčik a DM drogerie. Přístup do prodejny je bezbariérový

  • autem - vjezd autem je možný z ulice Havlíčkova ze směru od kruhového objezdu, dále pak z ulice Rorejcova, v přízemí obchodního centra se nachází parkoviště s 320 parkovacími místy, první 3 hodiny jsou zdarma, víkendy nejsou zpoplatněny
  • autobusem - linka č. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 30, zastávka Nádraží
  • pěšky - prodejna se nachází u vstupu z ulice Rorejcova  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Akce na prodejně
Turistické průvodce s 20% slevou
1.4ÚterýAutogramiáda 1.4ÚterýAkce 1.4ÚterýSleva
Turistické průvodce s 20% slevou
Pro všechny cestovatele, dobrodruhy a světoběžníky máme dobrou zprávu. Do konce července seženete v našich knihkupectvích vybrané turistické průvodce se slevou 20 %. Akce platí ve všech 35 knihkupectvích a také v internetovém obchodě.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail