Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 24 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Přehled prodejen

OC Futurum - Kolín

Akce Knihy Dobrovský
28.3SobotaAutogramiáda28.3SobotaAkce28.3SobotaSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v našem pražském knihkupectví Anděl City vše s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
30.3PondělíAutogramiáda30.3PondělíAkce30.3PondělíSleva
Upečte beránka, vyfoukněte kraslici a stavte se pro knihu. Dáme vám ji o 100 korun levněji. Velikonoční akce, kdy zlevníme vybrané tituly, poběží v našich kamenných knihkupectvích od pondělí 30. března do neděle 5. dubna.
29.4StředaAutogramiáda29.4StředaAkce29.4StředaSleva
Autogramiáda Romana Vaňka proběhne ve středu 29. dubna od 17.00 hodin v KNIHY DOBROVSKÝ OC IGY České Budějovice. Známý kuchař, moderátor pořadu Jídlo s.r.o. a zakladatel Pražského kulinářského institutu bude v novém pražském knihkupectví podepisovat knihu Snadno a Rychle.
Více akcí na prodejnách
Zobrazit místo na větší mapě
Po - Ne 09:00 - 21:00
OC Futurum Kolín
Rorejcova 906
280 02 Kolín IV.
321 672 151, 724 957 284
321 672 159 - fax
Přijímáme
Visa ElectronVisaMaster Card
Poskytujeme slevu
ISIC/ITYCSphere CardCitibank - Citiclub
Detail pobočky
Naše prodejna KNIHY DOBROVSKÝ OC Futurum Kolín nabízí široký výběr knižních titulů.
 
V knihkupectví jsme zavedli osobní odběr. Zdarma si zde vyzvednete veškeré zboží objednané v eshopu.
  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Najdete u nás českou a světovou beletrii, sci-fi a fantasy, knihy s válečnou tématikou či literaturu esoterickou. Velký prostor má literatura pro děti. Vyberete si i z široké nabídky neknižního sortimentu - tarotových a jiných vykládacích karet, her, dárkových předmětů.
 
Seženete u nás základní školní potřeby - od školních batohů přes psací potřeby po sešity.
 
Pokud zjistíte, že některý titul na prodejně nemáme, rádi vám ho objednáme.
 
Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete zde.
 
 

Kudy k nám

Prodejna je umístěna ve výjimečné lokalitě – v blízkosti centra města a zároveň pár minut od vlakového a autobusového nádraží. Najdete nás mezi obchody Dráčik a DM drogerie. Přístup do prodejny je bezbariérový

  • autem - vjezd autem je možný z ulice Havlíčkova ze směru od kruhového objezdu, dále pak z ulice Rorejcova, v přízemí obchodního centra se nachází parkoviště s 320 parkovacími místy, první 3 hodiny jsou zdarma, víkendy nejsou zpoplatněny
  • autobusem - linka č. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 30, zastávka Nádraží
  • pěšky - prodejna se nachází u vstupu z ulice Rorejcova  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Akce na prodejně
Přijďte si pro velikonoční nadílku
30.3PondělíAutogramiáda 30.3PondělíAkce 30.3PondělíSleva
Přijďte si pro velikonoční nadílku
Upečte beránka, vyfoukněte kraslici a stavte se pro knihu. Dáme vám ji o 100 korun levněji. Velikonoční akce, kdy zlevníme vybrané tituly, poběží v našich kamenných knihkupectvích od pondělí 30. března do neděle 5. dubna.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail