Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 35 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Přehled prodejen

OC Futurum - Kolín

Akce Knihy Dobrovský
27.10PondělíAutogramiáda27.10PondělíAkce27.10PondělíSleva
V brněnském obchodním centru Vaňkovka proběhne v pondělí 27. října Nightshopping. Do této speciální akce se zapojí také naše knihkupectví. Od 21 do 24 hodin tak u nás nakoupíte vše s 20% slevou.
28.10ÚterýAutogramiáda28.10ÚterýAkce28.10ÚterýSleva
Zákazníci se nás v Brně často ptají, jestli si myslíme, že se DPH na knihy mohlo ještě snížit? To nevíme, ale zkusit to můžeme. Proto jsme se rozhodli, že vám v KNIHY DOBROVSKÝ Brno Joštova v úterý 28. října dáme slevu 15 % na veškeré knihy. Jdete do toho s námi?
29.10StředaAutogramiáda29.10StředaAkce29.10StředaSleva
Autogramiáda Romana Vaňka proběhne ve středu 29. října od 17.00 hodin v pražském knihkupectví Anděl City. Známý kuchař, moderátor pořadu Peklo na talíři a zakladatel Pražského kulinářského institutu bude podepisovat nejnovější kuchařku Snadno a Rychle.
1.11SobotaAutogramiáda1.11SobotaAkce1.11SobotaSleva
Autogramiáda Václava Neckáře a Zdeňka Zelenky proběhne v sobotu 1. listopadu od 15 hodin v pražském knihkupectví OC Letňany. Známý režisér a herec a zpěvák představí knihu Nepohádkové osudy českých princů a princezen. Akce se zúčastní také herečka Veronika Kubářová a autorka knihy Zuzana Pšenicová.
4.11ÚterýAutogramiáda4.11ÚterýAkce4.11ÚterýSleva
Autogramiáda Jiřího Hájíčka proběhne ve úterý 4. listopadu od 16 hodin v Knihy Dobrovský Arkády Pankrác. Český prozaik a básník, dvojnásobný držitel ceny Magnesia Litera bude podepisovat novou knihu Vzpomínky na jednu vesnickou tancovačku.
Více akcí na prodejnách
Zobrazit místo na větší mapě
Po - Ne 09:00 - 21:00
OC Futurum Kolín
Rorejcova 906
280 02 Kolín IV.
321 672 151, 724 957 284
321 672 159 - fax
Přijímáme
Visa ElectronVisaMaster Card
Poskytujeme slevu
ISIC/ITYCSphere CardCitibank - Citiclub
Detail pobočky
Naše prodejna KNIHY DOBROVSKÝ OC Futurum Kolín nabízí široký výběr knižních titulů.
 
V knihkupectví jsme zavedli osobní odběr. Zdarma si zde vyzvednete veškeré zboží objednané v eshopu.
  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Najdete u nás českou a světovou beletrii, sci-fi a fantasy, knihy s válečnou tématikou či literaturu esoterickou. Velký prostor má literatura pro děti. Vyberete si i z široké nabídky neknižního sortimentu - tarotových a jiných vykládacích karet, her, dárkových předmětů.
 
Seženete u nás základní školní potřeby - od školních batohů přes psací potřeby po sešity.
 
Pokud zjistíte, že některý titul na prodejně nemáme, rádi vám ho objednáme.
 
Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete zde.
 
 

Kudy k nám

Prodejna je umístěna ve výjimečné lokalitě – v blízkosti centra města a zároveň pár minut od vlakového a autobusového nádraží. Najdete nás mezi obchody Dráčik a DM drogerie. Přístup do prodejny je bezbariérový

  • autem - vjezd autem je možný z ulice Havlíčkova ze směru od kruhového objezdu, dále pak z ulice Rorejcova, v přízemí obchodního centra se nachází parkoviště s 320 parkovacími místy, první 3 hodiny jsou zdarma, víkendy nejsou zpoplatněny
  • autobusem - linka č. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 30, zastávka Nádraží
  • pěšky - prodejna se nachází u vstupu z ulice Rorejcova  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Akce na prodejně
Žádná akce není plánována
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail