Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 35 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Přehled prodejen

OC Futurum - Kolín

Akce Knihy Dobrovský
25.8PondělíAutogramiáda25.8PondělíAkce25.8PondělíSleva
Nakupte od 25.8. 2014 v našem kolínském knihkupectví nad 999 Kč a získejte od obchodního centra skvělou sadu potřeb pro školáky.
25.9ČtvrtekAutogramiáda25.9ČtvrtekAkce25.9ČtvrtekSleva
Autogramiáda oblíbeného šéfkuchaře proběhne ve čtvrtek 25. září od 16 hodin v našem olomouckém knihkupectví Galerie Šantovka. Zdeněk představí svou poslední knihu Rozpal to, šéfe!
25.9ČtvrtekAutogramiáda25.9ČtvrtekAkce25.9ČtvrtekSleva
Křest se uskuteční ve čtvrtek 25. září od 17 hodin v brněnském knihkupectví na Joštově. Poté proběhne autogramiáda a přednáška Aleše Svobody, autora knihy. Jako speciální host přijala pozvání ředitelka Turistického informačního centra Brno Petra Kačírková a herec Národního divadla Brno Martin Sláma.
26.9PátekAutogramiáda26.9PátekAkce26.9PátekSleva
V pátek 26. září probíhá v nákupní galerii Plaza III. Gastrofestival mezinárodní kuchyně. V tento den u nás nakoupíte nejen kuchařky, ale i ostatní knihy, diáře, kalendáře či společenské hry s 20% slevou.
2.10ČtvrtekAutogramiáda2.10ČtvrtekAkce2.10ČtvrtekSleva
Autogramiáda trojnásobné Zlaté slavice Evy Pilarové se koná u příležitosti vydání její knihy Potkala jsem léčitele. Akce proběhne ve čtvrtek 2. října od 16 hodin v našem brněnském knihkupectví na Joštově. Jako host přijal pozvání léčitel Jaroslav Doubrava.
Více akcí na prodejnách
Zobrazit místo na větší mapě
Po - Ne 09:00 - 21:00
OC Futurum Kolín
Rorejcova 906
280 02 Kolín IV.
321 672 151, 724 957 284
321 672 159 - fax
Přijímáme
Visa ElectronVisaMaster Card
Poskytujeme slevu
ISIC/ITYCSphere CardCitibank - Citiclub
Detail pobočky
Naše prodejna KNIHY DOBROVSKÝ OC Futurum Kolín nabízí široký výběr knižních titulů.
 
V knihkupectví jsme zavedli osobní odběr. Zdarma si zde vyzvednete veškeré zboží objednané v eshopu.
  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Najdete u nás českou a světovou beletrii, sci-fi a fantasy, knihy s válečnou tématikou či literaturu esoterickou. Velký prostor má literatura pro děti. Vyberete si i z široké nabídky neknižního sortimentu - tarotových a jiných vykládacích karet, her, dárkových předmětů.
 
Seženete u nás základní školní potřeby - od školních batohů přes psací potřeby po sešity.
 
Pokud zjistíte, že některý titul na prodejně nemáme, rádi vám ho objednáme.
 
Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete zde.
 
 

Kudy k nám

Prodejna je umístěna ve výjimečné lokalitě – v blízkosti centra města a zároveň pár minut od vlakového a autobusového nádraží. Najdete nás mezi obchody Dráčik a DM drogerie. Přístup do prodejny je bezbariérový

  • autem - vjezd autem je možný z ulice Havlíčkova ze směru od kruhového objezdu, dále pak z ulice Rorejcova, v přízemí obchodního centra se nachází parkoviště s 320 parkovacími místy, první 3 hodiny jsou zdarma, víkendy nejsou zpoplatněny
  • autobusem - linka č. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 30, zastávka Nádraží
  • pěšky - prodejna se nachází u vstupu z ulice Rorejcova  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Akce na prodejně
Vybavte školáky zdarma do lavic
25.8PondělíAutogramiáda 25.8PondělíAkce 25.8PondělíSleva
Vybavte školáky zdarma do lavic
Nakupte od 25.8. 2014 v našem kolínském knihkupectví nad 999 Kč a získejte od obchodního centra skvělou sadu potřeb pro školáky.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail