Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Přehled prodejen

OC Futurum - Kolín

Akce Knihy Dobrovský
1.11SobotaAutogramiáda1.11SobotaAkce1.11SobotaSleva
Autogramiáda Václava Neckáře a Zdeňka Zelenky proběhne v sobotu 1. listopadu od 15 hodin v pražském knihkupectví OC Letňany. Známý režisér a herec a zpěvák představí knihu Nepohádkové osudy českých princů a princezen. Akce se zúčastní také herečka Veronika Kubářová a autorka knihy Zuzana Pšenicová.
2.11NeděleAutogramiáda2.11NeděleAkce2.11NeděleSleva
V neděli 2. listopadu nakoupíte v našem pražském knihkupectví Arkády Pankrác vše s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí od 19 do 21 hodin.
4.11ÚterýAutogramiáda4.11ÚterýAkce4.11ÚterýSleva
Autogramiáda Jiřího Hájíčka proběhne ve úterý 4. listopadu od 16 hodin v Knihy Dobrovský Arkády Pankrác. Český prozaik a básník, dvojnásobný držitel ceny Magnesia Litera bude podepisovat novou knihu Vzpomínky na jednu vesnickou tancovačku.
6.11ČtvrtekAutogramiáda6.11ČtvrtekAkce6.11ČtvrtekSleva
Autogramiáda švédského dua, které vystupuje pod pseudonymem Erik Axl Sund, proběhne ve čtvrtek 6. 11. od 16:30 v brněnských Knihy Dobrovský na Joštově. Spisovatelé představí pokračování "knihy jen pro silné povahy" Vraní dívku 2.
7.11PátekAutogramiáda7.11PátekAkce7.11PátekSleva
Zdeněk Svěrák, Petr Brukner, Miloň Čepelka, Bořivoj Penc, Jaroslav Weigel,Václav Kotek,Robert Bárta, Jan Hraběta a Genadij Rumlena přijali pozvání do našeho knihkupectví. Autogramiáda proběhne v pátek 7. listopadu od 16 hodin v brněnských Knihy Dobrovský na Joštově. Akcí bude provázet moderátorka Nikola Šindelářová.
Více akcí na prodejnách
Zobrazit místo na větší mapě
Po - Ne 09:00 - 21:00
OC Futurum Kolín
Rorejcova 906
280 02 Kolín IV.
321 672 151, 724 957 284
321 672 159 - fax
Přijímáme
Visa ElectronVisaMaster Card
Poskytujeme slevu
ISIC/ITYCSphere CardCitibank - Citiclub
Detail pobočky
Naše prodejna KNIHY DOBROVSKÝ OC Futurum Kolín nabízí široký výběr knižních titulů.
 
V knihkupectví jsme zavedli osobní odběr. Zdarma si zde vyzvednete veškeré zboží objednané v eshopu.
  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Najdete u nás českou a světovou beletrii, sci-fi a fantasy, knihy s válečnou tématikou či literaturu esoterickou. Velký prostor má literatura pro děti. Vyberete si i z široké nabídky neknižního sortimentu - tarotových a jiných vykládacích karet, her, dárkových předmětů.
 
Seženete u nás základní školní potřeby - od školních batohů přes psací potřeby po sešity.
 
Pokud zjistíte, že některý titul na prodejně nemáme, rádi vám ho objednáme.
 
Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete zde.
 
 

Kudy k nám

Prodejna je umístěna ve výjimečné lokalitě – v blízkosti centra města a zároveň pár minut od vlakového a autobusového nádraží. Najdete nás mezi obchody Dráčik a DM drogerie. Přístup do prodejny je bezbariérový

  • autem - vjezd autem je možný z ulice Havlíčkova ze směru od kruhového objezdu, dále pak z ulice Rorejcova, v přízemí obchodního centra se nachází parkoviště s 320 parkovacími místy, první 3 hodiny jsou zdarma, víkendy nejsou zpoplatněny
  • autobusem - linka č. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 30, zastávka Nádraží
  • pěšky - prodejna se nachází u vstupu z ulice Rorejcova  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Akce na prodejně
Žádná akce není plánována
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail