Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Přehled prodejen

OC Futurum - Kolín

Akce Knihy Dobrovský
26.11StředaAutogramiáda26.11StředaAkce26.11StředaSleva
Autogramiáda Romana Vaňka proběhne ve středu 26. listopadu od 17.00 hodin v Knihy Dobrovský na Joštově v Brně. Známý kuchař, moderátor pořadu Peklo na talíři a zakladatel Pražského kulinářského institutu bude podepisovat nejnovější knihu Snadno a Rychle. V rámci akce připraví kuchaři z restaurace La Bouchée pokrmy z Romanovy kuchařky pro návštěvníky autogramiády. Akcí bude provázet moderátorka Nikola Šindelářová.
26.11StředaAutogramiáda26.11StředaAkce26.11StředaSleva
Autogramiáda Karolíny Kamberské proběhne ve středu 26. listopadu od 17:00 v Knihy Dobrovský Arkády Pankrác. Gastronomická novinářka, kritička restaurací a písničkářka bude podepisovat svou prvotinu Karolína, domácí kuchařka.
27.11ČtvrtekAutogramiáda27.11ČtvrtekAkce27.11ČtvrtekSleva
Autogramiáda Petra Havlíčka a Petry Lamschové proběhne ve čtvrtek 27. listopadu od 17.00 hodin v Knihy Dobrovský Arkády Pankrác Praha.
27.11ČtvrtekAutogramiáda27.11ČtvrtekAkce27.11ČtvrtekSleva
Křest se uskuteční ve čtvrtek 27. listopadu od 17 hodin v brněnském knihkupectví na Joštově. Poté proběhne autogramiáda a beseda Honzy Hlaváčka a Libora Machaty. Jako hosté přijal pozvání Silák Franta a herec divadla Bolka Polívky, známý z jeho manéže, Jaromír Tichý - Barin.
3.12StředaAutogramiáda3.12StředaAkce3.12StředaSleva
Autogramiáda Karolíny Kamberské proběhne ve středu 3. prosince od 17:00 v Knihy Dobrovský Anděl City. Gastronomická novinářka, kritička restaurací a písničkářka bude podepisovat svou prvotinu Karolína, domácí kuchařka.
Více akcí na prodejnách
Zobrazit místo na větší mapě
Po - Ne 09:00 - 21:00
OC Futurum Kolín
Rorejcova 906
280 02 Kolín IV.
321 672 151, 724 957 284
321 672 159 - fax
Přijímáme
Visa ElectronVisaMaster Card
Poskytujeme slevu
ISIC/ITYCSphere CardCitibank - Citiclub
Detail pobočky
Naše prodejna KNIHY DOBROVSKÝ OC Futurum Kolín nabízí široký výběr knižních titulů.
 
V knihkupectví jsme zavedli osobní odběr. Zdarma si zde vyzvednete veškeré zboží objednané v eshopu.
  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Najdete u nás českou a světovou beletrii, sci-fi a fantasy, knihy s válečnou tématikou či literaturu esoterickou. Velký prostor má literatura pro děti. Vyberete si i z široké nabídky neknižního sortimentu - tarotových a jiných vykládacích karet, her, dárkových předmětů.
 
Seženete u nás základní školní potřeby - od školních batohů přes psací potřeby po sešity.
 
Pokud zjistíte, že některý titul na prodejně nemáme, rádi vám ho objednáme.
 
Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete zde.
 
 

Kudy k nám

Prodejna je umístěna ve výjimečné lokalitě – v blízkosti centra města a zároveň pár minut od vlakového a autobusového nádraží. Najdete nás mezi obchody Dráčik a DM drogerie. Přístup do prodejny je bezbariérový

  • autem - vjezd autem je možný z ulice Havlíčkova ze směru od kruhového objezdu, dále pak z ulice Rorejcova, v přízemí obchodního centra se nachází parkoviště s 320 parkovacími místy, první 3 hodiny jsou zdarma, víkendy nejsou zpoplatněny
  • autobusem - linka č. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 30, zastávka Nádraží
  • pěšky - prodejna se nachází u vstupu z ulice Rorejcova  
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
KNIHY DOBROVSKÝ Kolín
Akce na prodejně
Žádná akce není plánována
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail