Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Zdeněk Pohlreich - autogramiáda v OC Letňany Praha

Akce Knihy Dobrovský
Žádná akce nejsou v plánu
Více akcí na prodejnách
Zdeněk Pohlreich - autogramiáda v OC Letňany Praha
Místo konání: Praha - OC Letňany
Termín akce: 18. 3. 2016
Začátek: 17.00
Autogramiáda oblíbeného šéfkuchaře proběhne v pátek 18. března od 17 hodin v pražském OC Letňany. Zdeněk představí novou knihu Moje domácí kuchyně. Akce se uskuteční v rámci knižního festivalu KNIHfest.


Zdeněk Pohlreich

Šéfkuchař, podnikatel, moderátor TV show, muž, který pozvedl stravovací návyky Čechů
Zdeněk Pohlreich
Kuchařství se věnuje od svých 15. Z počátku jej paradoxně nenáviděl a trvalo mnoho let, než získal potěšení z vaření. Žil v Holandsku, kde pracoval jako šéfkuchař. Odtud se vydal na zaoceánskou cestu. V Austrálii se zdokonalil v mezinárodní kuchyni.
 
Po návratu do Čech vařil v hotelu Renaissance, Villa Voyta, nebo Marriott. Provozuje Café Imperial a Divinis. Učí na Střední škole gastronomické a hotelové v Praze.
 
Zdeněk Pohlreich se stal populárním moderátorem televizních kuchařských show – Ano, šéfe!, Na nože, Šéf na grilu, Česko vaří s Pohlreichem. Je autorem knih Česko vaří s Pohlreichem, Šéf na grilu, Prostřeno bez servítkůVařte jako šéf! a další. 
Moje domácí kuchyně
Zdeněk Pohlreich vás ve své nové knize nechá nahlédnout nejen pod pokličku, ale i do svého soukromí. Kniha v pevné vazbě obsahuje 72 nápaditých receptů pro každý den od snídaně po večeři z běžně dostupných surovin s moderními fotografiemi.
 
Doplňují je privátní fotografie, ke kterým sepsal několik vět o tom, jak žije, co mám rád a o čem pro něj život vlastně je. Součástí je obrázkový obsah s QR kódem pro snadné načtení nákupního seznamu chytrým telefonem. „Pojďte vařit se mnou, je to snadné a zábavné,“ zve Zdeněk Pohlreich.
 
Prohlédněte si všechny akce, které proběhnou v rámci knižního festivalu Knihfest v pražském knihkupectví OC Letňany.
 
 
 
 
 
Další akce
Žádná akce není plánována
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail