Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Simona Stašová – beseda v knihkupectví OC Letňany Praha

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
Více akcí na prodejnách
Simona Stašová – beseda v knihkupectví OC Letňany Praha
Místo konání: Praha - OC Letňany
Termín akce: 5. 3. 2016
Začátek: 13.00
Simona Stašová si s vámi bude povídat nejen o knize Hvězdy stříbrného plátna a filmu Lída Baarová. Akce se uskuteční v rámci knižního festivalu KNIHfest v sobotu 5. března od 13 hodin.


Stašová Simona
Simona Stašová je jedna z nejlepších českých filmových a divadelních hereček vůbec. Ztvárnila několik desítek hlavních i vedlejších postav, a to hlavně v televizních filmech a seriálech. 
 
Samostatnou kapitolou je divadelní scéna, které v současnosti dává přednost a hraje životní role v několika inscenacích (např. Shirley Valentine).
Hvězdy stříbrného plátna
V této výjimečné knize najdete čtyřicet osudů prvorepublikových hvězd. Nechybí jména jako Lída Baarová, Vlasta Burian, Věra Ferbasová, Karel Hašler, Jindřich Plachta, Hana Vítová, Oldřich Nový.
 
Československo patřilo v meziválečné kinematografii mezi světovou špičku. Legendární snímky by ovšem nemohly vzniknout bez jedinečné herecké generace, která ale ve svém životě neměla na růžích ustláno.
 
 
 
 
Prohlédněte si všechny akce, které proběhnou v rámci knižního festivalu Knihfest v pražském knihkupectví OC Letňany.
 
 
 
 
 
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail