Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Michal Viewegh - autogramiáda v knihkupectví OC Futurum Kolín

Akce Knihy Dobrovský
29.6StředaAutogramiáda29.6StředaAkce29.6StředaSleva
Ukažte nám jakékoli své vysvědčení a nakupte se slevou 15 %. Vyznamenání odměníme ještě víc – 20% slevou na vše. Akce platí v kamenných prodejnách KNIHY DOBROVSKÝ od středy 29. června do neděle 3. července.
Více akcí na prodejnách
Michal Viewegh - autogramiáda v knihkupectví OC Futurum Kolín
Místo konání: Kolín - OC Futurum
Termín akce: 28. 1. 2016
Začátek: 17.00
Autogramiáda Michala Viewegha proběhne ve čtvrtek 28. ledna od 17 hodin v kolínském knihkupectví Futurum. Nejúspěšnější český spisovatel současnosti představí svou nejnovější knihu Biomanžel.


Michal Viewegh

Michal Viewegh

Nejúspěšnější a nejprodávanější český spisovatel současnosti. Vystudoval češtinu a pedagogiku, dráze učitele se věnoval jen krátce. Působil také jako redaktor nakladatelství Československý spisovatel. Knihami Báječná léta pod psaVýchova dívek v Čechách se zařazuje po bok nejvýraznějších českých prozaiků 90. let.
 
Je držitelem Ceny Jiřího Ortena. Na kontě má více než 25 knih; namátkou jmenujme Mráz přichází z hradu, Román pro muže, Román pro ženy, Účastníci zájezdu. Řada jeho knih byla zfilmována - ta poslední, Andělé všedního dne, měla premiéru 16. října minulého roku.

Biomanžel

Biomanžel
Biomanžel je volným pokračováním Vieweghova bestselleru Biomanželka. Známému spisovateli Mojmírovi praskne v cíli pražského maratonu aorta, a někdejší sebevědomý světák se tak na několik příštích let změní v komicky neurotického pacienta. Takovou proměnu unese jen málokterá žena, zvláště když se její choť ve slabé chvíli přizná k nevěře.
 
Ani manželka Hedvika není výjimkou. V životě ji navíc čeká ještě jeden doslova koperníkovský obrat a překvapivým veletočem prochází i sám Mojmír. Vypravěčkou tohoto autobiograficky laděného příběhu je podobně jako v Biomanželce dula, jejíž sžíravost je sice nemilosrdná, ale zdá se, že také ozdravná…
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail