Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Michal Viewegh - autogramiáda v knihkupectví OC Futurum Kolín

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
Více akcí na prodejnách
Michal Viewegh - autogramiáda v knihkupectví OC Futurum Kolín
Místo konání: Kolín - OC Futurum
Termín akce: 28. 1. 2016
Začátek: 17.00
Autogramiáda Michala Viewegha proběhne ve čtvrtek 28. ledna od 17 hodin v kolínském knihkupectví Futurum. Nejúspěšnější český spisovatel současnosti představí svou nejnovější knihu Biomanžel.


Michal Viewegh

Michal Viewegh

Nejúspěšnější a nejprodávanější český spisovatel současnosti. Vystudoval češtinu a pedagogiku, dráze učitele se věnoval jen krátce. Působil také jako redaktor nakladatelství Československý spisovatel. Knihami Báječná léta pod psaVýchova dívek v Čechách se zařazuje po bok nejvýraznějších českých prozaiků 90. let.
 
Je držitelem Ceny Jiřího Ortena. Na kontě má více než 25 knih; namátkou jmenujme Mráz přichází z hradu, Román pro muže, Román pro ženy, Účastníci zájezdu. Řada jeho knih byla zfilmována - ta poslední, Andělé všedního dne, měla premiéru 16. října minulého roku.

Biomanžel

Biomanžel
Biomanžel je volným pokračováním Vieweghova bestselleru Biomanželka. Známému spisovateli Mojmírovi praskne v cíli pražského maratonu aorta, a někdejší sebevědomý světák se tak na několik příštích let změní v komicky neurotického pacienta. Takovou proměnu unese jen málokterá žena, zvláště když se její choť ve slabé chvíli přizná k nevěře.
 
Ani manželka Hedvika není výjimkou. V životě ji navíc čeká ještě jeden doslova koperníkovský obrat a překvapivým veletočem prochází i sám Mojmír. Vypravěčkou tohoto autobiograficky laděného příběhu je podobně jako v Biomanželce dula, jejíž sžíravost je sice nemilosrdná, ale zdá se, že také ozdravná…
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail