Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Ladislav Hruška přijede do Brna s novou knihou

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
7.6ÚterýAutogramiáda7.6ÚterýAkce7.6ÚterýSleva
Autogramiáda k titulu Zlaté hroty proběhne v úterý 7. června od 17 hodin v OC Arkády Pankrác. Zúčastní se jí oštěpařka Bára Špotáková, jedna z protagonistek knihy. Návštěvníci se mohou těšit i na další zajímavé hosty. Akci bude moderovat sportovní komentátor Petr Vichnar.
14.6ÚterýAutogramiáda14.6ÚterýAkce14.6ÚterýSleva
Hvězda moderního ženského románu Alexandra Potter představí v úterý 14. června od 17 hodin svou novinku Láska z Paříže. Akce proběhne v OC Arkády Pankrác. Její součástí bude i beseda s autorkou.
15.6StředaAutogramiáda15.6StředaAkce15.6StředaSleva
Hvězda moderního ženského románu Alexandra Potter představí ve středu 15. června od 16 hodin svou novinku Láska z Paříže. Akce proběhne v knihkupectví Brno Joštova. Její součástí bude i beseda s autorkou.
Více akcí na prodejnách
Ladislav Hruška přijede do Brna s novou knihou
Místo konání: Brno Joštova
Termín akce: 9. 10. 2014
Začátek: 17.00
Autogramiáda Ládi Hrušky proběhne ve čtvrtek 9. října od 17.00 hodin v knihkupectví na Joštově. Potravinový inspektor a kuchař, který dokázal, že lze vařit úsporně a přitom dobře, bude podepisovat knihu Vaříme levně a chutně.


Vaříme levně a chutně
Populární potravinový inspektor a reportér Láďa Hruška vstoupil do povědomí českých diváků také jako kuchař. Ve svém první knize sestavil sbírku unikátních a většinou jednoduchých receptů na přípravu domácího pečiva, mléčných výrobků, polévek, sladkých i slaných hlavních jídel, dezertů a moučníků.
 
Zkuste třeba domácí loupák potřený jahodovou marmeládou s vínem ke snídani, na oběd pizzu z pomazánkového másla a ke kávě nugátové croissanty. Podráždíte chuťové buňky a potěšíte peněženku.
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail