Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 24 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže

Den dětí na Joštově v Brně

Akce Knihy Dobrovský
28.1StředaAutogramiáda28.1StředaAkce28.1StředaSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v našem pražském knihkupectví Anděl City vše s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
28.1StředaAutogramiáda28.1StředaAkce28.1StředaSleva
Připravili jsme dárek pro děti. Ke každému nákupu dětské literatury v hodnotě 499 korun a výš od nás dostanete zdarma vstupenku pro děti do Království železnic.
28.1StředaAutogramiáda28.1StředaAkce28.1StředaSleva
Připravili jsme dárek pro děti. Ke každému nákupu dětské literatury alespoň za 499 korun od nás dostanete v knihkupectví Anděl City zdarma dvě vstupenky do Království železnic pro děti.
19.2ČtvrtekAutogramiáda19.2ČtvrtekAkce19.2ČtvrtekSleva
Autogramiáda a beseda Jiřího Kuchaře proběhne ve čtvrtek 19. února od 17 hodin v Knihy Dobrovský na Joštově v Brně. Spisovatel a nezávislý publicista bude podepisovat knihu Svět přírodních antibiotik.
20.2PátekAutogramiáda20.2PátekAkce20.2PátekSleva
V pátek 20. února nás v brněnském knihkupectví na Joštově navštíví Jaroslav Dušek. Herec, spisovatel, režisér a autor divadelní hry Čtyři dohody představí svou nejnovější knihu Tvarytmy.
Více akcí na prodejnách
Den dětí na Joštově v Brně
Termín akce: 1. 6. 2013
Začátek: 09.00
V sobotu 1. června slavíme v KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově Mezinárodní den dětí.


Oslavte s námi v sobotu 1. června od 9:00 hod Mezinárodní den dětí.
 
V knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově jsme pro vás připravili pestrý program. Můžete se těšit na prezentaci společenských her nebo Pohádkový les, v němž potkáte svoji oblíbenou pohádkovou postavičku, zahrajete si s ní hru a navíc od ní dostanete malý dárek.  
 
Po celý den bude také platit 15% sleva na veškerý dětský sortiment.

PARTNEŘI:

NAKLADATELSTVÍ JOTA
 
banner
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail