Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 24 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže

Den dětí na Joštově v Brně

Akce Knihy Dobrovský
1.3NeděleAutogramiáda1.3NeděleAkce1.3NeděleSleva
Březen v OC Letňany patří knihám a četbě. Po celý měsíc zde budou probíhat besedy, autorská čtení a autogramiády se známými spisovateli a dalšími významnými osobnostmi. Akcí chceme podpořit fenomén čtení.
2.3PondělíAutogramiáda2.3PondělíAkce2.3PondělíSleva
Každý týden najdete v knihkupectvích KNIHY DOBROVSKÝ Václavské náměstí 22 a Anděl City ty nejžhavější knižní tituly za lákavé ceny. Na své si přijdou fanoušci všech literárních žánrů.
3.3ÚterýAutogramiáda3.3ÚterýAkce3.3ÚterýSleva
Ke dni žen jsme připravili speciální akci - vybrané knihy s ženami v hlavní roli zlevníme o 100 korun. Akce poběží v našich kamenných knihkupectvích KNIHY DOBROVSKÝ od pondělí 2. do neděle 8. března.
4.3StředaAutogramiáda4.3StředaAkce4.3StředaSleva
Autogramiáda Jaroslava Duška proběhne v rámci měsíce knihy ve středu 4. března od 15 hodin. Herec, spisovatel, režisér a autor divadelní hry Čtyři dohody představí svou nejnovější knihu Tvarytmy.
4.3StředaAutogramiáda4.3StředaAkce4.3StředaSleva
Autogramiáda Alice Kopřivové proběhne ve středu 4. března od 16 hodin v KNIHY DOBROVSKÝ Forum Ústí nad Labem. Alice představí svou nejnovější knihu Nejsem namalovaná.
Více akcí na prodejnách
Den dětí na Joštově v Brně
Termín akce: 1. 6. 2013
Začátek: 09.00
V sobotu 1. června slavíme v KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově Mezinárodní den dětí.


Oslavte s námi v sobotu 1. června od 9:00 hod Mezinárodní den dětí.
 
V knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově jsme pro vás připravili pestrý program. Můžete se těšit na prezentaci společenských her nebo Pohádkový les, v němž potkáte svoji oblíbenou pohádkovou postavičku, zahrajete si s ní hru a navíc od ní dostanete malý dárek.  
 
Po celý den bude také platit 15% sleva na veškerý dětský sortiment.

PARTNEŘI:

NAKLADATELSTVÍ JOTA
 
banner
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail