Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 35 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Den dětí na Joštově v Brně

Akce Knihy Dobrovský
1.4ÚterýAutogramiáda1.4ÚterýAkce1.4ÚterýSleva
Pro všechny cestovatele, dobrodruhy a světoběžníky máme dobrou zprávu. Do konce července seženete v našich knihkupectvích vybrané turistické průvodce se slevou 20 %. Akce platí ve všech 35 knihkupectvích a také v internetovém obchodě.
8.4ÚterýAutogramiáda8.4ÚterýAkce8.4ÚterýSleva
Všechny knihy z edice Omega nyní koupíte se slevou ve výši 50 %. Knížky za polovic seženete v našem olomouckém knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ OC Olympia.
8.4ÚterýAutogramiáda8.4ÚterýAkce8.4ÚterýSleva
Provádíme jarní úklid. V našem olomouckém knihkupectví OC Olympia od teď koupíte vše se slevou 30 %. Akce se vztahuje na knižní i neknižní sortiment. 30% slevu navíc uplatníte i na již zlevněné zboží.
23.4StředaAutogramiáda23.4StředaAkce23.4StředaSleva
V Českých Budějovicích literatura určitě žije. Od středy 23. do pátku 25. dubna proběhne první ročník tohoto literárního festivalu. Rozhodli jsme se symbolicky akci podpořit. V těchto dnes u nás koupíte knihy s 15% slevou.
6.5ÚterýAutogramiáda6.5ÚterýAkce6.5ÚterýSleva
Autogramiáda a beseda s spisovatelem, básníkem a fejetonistou Martinem Reinerem proběhne ve středu 14. 5. od 16.30 hodin v brněnském knihkupectví na Joštově.
Více akcí na prodejnách
Den dětí na Joštově v Brně
Termín akce: 1. 6. 2013
Začátek: 09.00
V sobotu 1. června slavíme v KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově Mezinárodní den dětí.


Oslavte s námi v sobotu 1. června od 9:00 hod Mezinárodní den dětí.
 
V knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově jsme pro vás připravili pestrý program. Můžete se těšit na prezentaci společenských her nebo Pohádkový les, v němž potkáte svoji oblíbenou pohádkovou postavičku, zahrajete si s ní hru a navíc od ní dostanete malý dárek.  
 
Po celý den bude také platit 15% sleva na veškerý dětský sortiment.

PARTNEŘI:

NAKLADATELSTVÍ JOTA
 
banner
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail