Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 24 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Den dětí na Joštově v Brně

Akce Knihy Dobrovský
1.5PátekAutogramiáda1.5PátekAkce1.5PátekSleva
Připravili jsme pro vás dárek. Každou sobotu a neděli od nás dostanete v pražském knihkupectví Anděl City slevu 20 % na vstup do Království železnic. Stačí se k nám stavit a nakoupit alespoň za tři sta korun.
1.12ÚterýAutogramiáda1.12ÚterýAkce1.12ÚterýSleva
Dejte svým nejbližším neokoukaný a originální dárek. V úterý a středu 1. a 2. prosince vám od 16 do 19 hodin v pražském knihkupectví na Václavském náměstí zdarma vyrazíme na leuchtturmácký diář či notes jméno.
3.12ČtvrtekAutogramiáda3.12ČtvrtekAkce3.12ČtvrtekSleva
Autogramiáda oblíbené herečky proběhne ve čtvrtek 3. prosince od 17.00 hodin v brněnském knihkupectví na Joštově. Aňa představí svou první knihu nazvanou jednoduše P.S.
3.12ČtvrtekAutogramiáda3.12ČtvrtekAkce3.12ČtvrtekSleva
Autogramiáda a křest knihy Petra Macka proběhne ve čtvrtek 3. prosince od 17 hodin v pražském knihkupectví na Václavském náměstí. Petr představí novinku Sherlock Holmes: Hitlerův posel smrti. S autorem knihu pokřtí herec Viktor Preiss, režisér Zdeněk Zelenka a nakladatel Emerich Drtina. Akci moderuje Barbora Horáková.
4.12PátekAutogramiáda4.12PátekAkce4.12PátekSleva
Oslavte s námi v pátek 4. prosince první rok fungování pražské prodejny KNIHY DOBROVSKÝ Václavské náměstí. Kromě velké 25% slevy jsme pro vás připravili další zajímavé dárky.
Více akcí na prodejnách
Den dětí na Joštově v Brně
Termín akce: 1. 6. 2013
Začátek: 09.00
V sobotu 1. června slavíme v KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově Mezinárodní den dětí.


Oslavte s námi v sobotu 1. června od 9:00 hod Mezinárodní den dětí.
 
V knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově jsme pro vás připravili pestrý program. Můžete se těšit na prezentaci společenských her nebo Pohádkový les, v němž potkáte svoji oblíbenou pohádkovou postavičku, zahrajete si s ní hru a navíc od ní dostanete malý dárek.  
 
Po celý den bude také platit 15% sleva na veškerý dětský sortiment.

PARTNEŘI:

NAKLADATELSTVÍ JOTA
 
banner
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail