Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 24 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže

Den dětí na Joštově v Brně

Akce Knihy Dobrovský
2.5SobotaAutogramiáda2.5SobotaAkce2.5SobotaSleva
Ke každé zakoupené knize z edice zrcadlová četba nakladatelství Infoa dostanete druhý titul z této řady za symbolickou korunu. Akce platí v pražském knihkupectví NC Metropole Zličín od začátku května do konce června.
7.5ČtvrtekAutogramiáda7.5ČtvrtekAkce7.5ČtvrtekSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v našem pražském knihkupectví Anděl City vše s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
18.5PondělíAutogramiáda18.5PondělíAkce18.5PondělíSleva
Každý týden najdete v knihkupectvích KNIHY DOBROVSKÝ Václavské náměstí 22 a Anděl City ty nejžhavější knižní tituly za lákavé ceny. Na své si přijdou fanoušci všech literárních žánrů.
24.5NeděleAutogramiáda24.5NeděleAkce24.5NeděleSleva
Autogramiáda Jaroslava Duška proběhne v budějovickém knihkupectví OC IGY v neděli 24. května od 17 hodin. Herec, spisovatel, režisér a autor divadelní hry Čtyři dohody představí svou nejnovější knihu Tvarytmy.
26.5ÚterýAutogramiáda26.5ÚterýAkce26.5ÚterýSleva
Autogramiáda Michala Viewegha proběhne v úterý 26. května od 17 hodin v Knihy Dobrovský Václavské náměstí Praha. Nejúspěšnější český spisovatel současnosti představí knihu Zpátky ve hře.
Více akcí na prodejnách
Den dětí na Joštově v Brně
Termín akce: 1. 6. 2013
Začátek: 09.00
V sobotu 1. června slavíme v KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově Mezinárodní den dětí.


Oslavte s námi v sobotu 1. června od 9:00 hod Mezinárodní den dětí.
 
V knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově jsme pro vás připravili pestrý program. Můžete se těšit na prezentaci společenských her nebo Pohádkový les, v němž potkáte svoji oblíbenou pohádkovou postavičku, zahrajete si s ní hru a navíc od ní dostanete malý dárek.  
 
Po celý den bude také platit 15% sleva na veškerý dětský sortiment.

PARTNEŘI:

NAKLADATELSTVÍ JOTA
 
banner
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail