Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Den dětí na Joštově v Brně

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
30.4SobotaAutogramiáda30.4SobotaAkce30.4SobotaSleva
Od soboty 30. dubna máte jedinečnou příležitost zakoupit tituly nakladatelství Knihy Omega s 30% slevou. Akce platí ve všech kamenných prodejnách KNIHY DOBROVSKÝ do neděle 8. května nebo do vyprodání zásob.
5.5ČtvrtekAutogramiáda5.5ČtvrtekAkce5.5ČtvrtekSleva
Novinářka Lucie Nachtigallová pokřtí svůj knižní debut Deník fejsbukové matky. Akce proběhne ve čtvrtek 5. května v pražské prodejně KNIHY DOBROVSKÝ na Václavském náměstí. Křestem provede Eva Decastelo, hosty budou Olga Lounová a Nora Fridrichová. Součástí akce je autogramiáda autorky.

12.5ČtvrtekAutogramiáda12.5ČtvrtekAkce12.5ČtvrtekSleva
Autogramiáda Marie Doležalové proběhne ve čtvrtek 12. května od 17 hodin v brněnském knihkupectví Joštova. Známá herečka a blogerka představí svou knihu Kafe a cigárko.
Více akcí na prodejnách
Den dětí na Joštově v Brně
Termín akce: 1. 6. 2013
Začátek: 09.00
V sobotu 1. června slavíme v KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově Mezinárodní den dětí.


Oslavte s námi v sobotu 1. června od 9:00 hod Mezinárodní den dětí.
 
V knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově jsme pro vás připravili pestrý program. Můžete se těšit na prezentaci společenských her nebo Pohádkový les, v němž potkáte svoji oblíbenou pohádkovou postavičku, zahrajete si s ní hru a navíc od ní dostanete malý dárek.  
 
Po celý den bude také platit 15% sleva na veškerý dětský sortiment.

PARTNEŘI:

NAKLADATELSTVÍ JOTA
 
banner
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail