Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 24 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Den dětí na Joštově v Brně

Akce Knihy Dobrovský
1.5PátekAutogramiáda1.5PátekAkce1.5PátekSleva
Připravili jsme pro vás dárek. Každou sobotu a neděli od nás dostanete v pražském knihkupectví Anděl City slevu 20 % na vstup do Království železnic. Stačí se k nám stavit a nakoupit alespoň za tři sta korun.
7.5ČtvrtekAutogramiáda7.5ČtvrtekAkce7.5ČtvrtekSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v našem pražském knihkupectví Anděl City vše s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
1.9ÚterýAutogramiáda1.9ÚterýAkce1.9ÚterýSleva
Autogramiáda a křest knihy Zpověď principála, o cirkuse a životě principála Jaromíra Joo, proběhne v úterý 1. září od 17 hodin v brněnském knihkupectví Galerie Vaňkovka. Jako hosté se akce zúčastní Bolek Polívka, Ondřej Neff, Petr Švancara a Jiří Pecha. Cirkus s sebou přiveze také dva klauny a dvě pumí mláďata.
Moderuje Nika Lárová
5.9SobotaAutogramiáda5.9SobotaAkce5.9SobotaSleva
Pro děti i rodiče jsme v pražském knihkupectví OC Letňany připravili setkání se Simonou Stašovou a španělským knižním hrdinou Manolitem. Zastavte se pro podpis nebo jen pár slov s oblíbenou herečkou. Akce proběhne v sobotu 5. září od 15 do 17 hodin.
17.9ČtvrtekAutogramiáda17.9ČtvrtekAkce17.9ČtvrtekSleva
Autogramiáda Ládi Hrušky proběhne ve čtvrtek 17. září od 18.00 hodin v pražském KNIHY DOBROVSKÝ Arkády Pankrác. Potravinový inspektor a kuchař, který dokázal, že lze vařit úsporně a přitom dobře, bude podepisovat novou kuchařku Láďa Hruška se vrací.
Více akcí na prodejnách
Den dětí na Joštově v Brně
Termín akce: 1. 6. 2013
Začátek: 09.00
V sobotu 1. června slavíme v KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově Mezinárodní den dětí.


Oslavte s námi v sobotu 1. června od 9:00 hod Mezinárodní den dětí.
 
V knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově jsme pro vás připravili pestrý program. Můžete se těšit na prezentaci společenských her nebo Pohádkový les, v němž potkáte svoji oblíbenou pohádkovou postavičku, zahrajete si s ní hru a navíc od ní dostanete malý dárek.  
 
Po celý den bude také platit 15% sleva na veškerý dětský sortiment.

PARTNEŘI:

NAKLADATELSTVÍ JOTA
 
banner
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail