Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 24 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže

Den dětí na Joštově v Brně

Akce Knihy Dobrovský
13.4PondělíAutogramiáda13.4PondělíAkce13.4PondělíSleva
Každý týden najdete v knihkupectvích KNIHY DOBROVSKÝ Václavské náměstí a Anděl City ty nejžhavější knižní tituly za lákavé ceny. Na své si přijdou fanoušci všech literárních žánrů.
23.4ČtvrtekAutogramiáda23.4ČtvrtekAkce23.4ČtvrtekSleva
Autogramiáda Hany a Petra Ulrychových proběhne ve čtvrtek 23. dubna od 17.00 hodin v KNIHY DOBROVSKÝ Brno Joštova. Známé hudební sourozenecké duo bude v brněnském knihkupectví podepisovat knihu Hana a Petr Ulrychovi - půlstoletí 1964 - 2014. Součástí akce bude krátké hudební vystoupení obou sourozenců.
23.4ČtvrtekAutogramiáda23.4ČtvrtekAkce23.4ČtvrtekSleva
Autogramiáda a beseda s Ester Janečkovou proběhne ve čtvrtek 23. dubna od 17.00 hodin ve spolupráci s KNIHY DOBROVSKÝ OC Letňany Praha v letňanském obchodním centru. Ester bude podepisovat knihu Evy Mozes Korové Děti, které přežily Mengeleho.
29.4StředaAutogramiáda29.4StředaAkce29.4StředaSleva
Autogramiáda Romana Vaňka proběhne ve středu 29. dubna od 17.00 hodin v KNIHY DOBROVSKÝ OC IGY České Budějovice. Známý kuchař, moderátor pořadu Jídlo s.r.o. a zakladatel Pražského kulinářského institutu bude v novém pražském knihkupectví podepisovat knihu Snadno a Rychle.
Více akcí na prodejnách
Den dětí na Joštově v Brně
Termín akce: 1. 6. 2013
Začátek: 09.00
V sobotu 1. června slavíme v KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově Mezinárodní den dětí.


Oslavte s námi v sobotu 1. června od 9:00 hod Mezinárodní den dětí.
 
V knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově jsme pro vás připravili pestrý program. Můžete se těšit na prezentaci společenských her nebo Pohádkový les, v němž potkáte svoji oblíbenou pohádkovou postavičku, zahrajete si s ní hru a navíc od ní dostanete malý dárek.  
 
Po celý den bude také platit 15% sleva na veškerý dětský sortiment.

PARTNEŘI:

NAKLADATELSTVÍ JOTA
 
banner
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail