Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
Již 23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Den dětí na Joštově v Brně

Akce Knihy Dobrovský
1.11SobotaAutogramiáda1.11SobotaAkce1.11SobotaSleva
Autogramiáda Václava Neckáře a Zdeňka Zelenky proběhne v sobotu 1. listopadu od 15 hodin v pražském knihkupectví OC Letňany. Známý režisér a herec a zpěvák představí knihu Nepohádkové osudy českých princů a princezen. Akce se zúčastní také herečka Veronika Kubářová a autorka knihy Zuzana Pšenicová.
2.11NeděleAutogramiáda2.11NeděleAkce2.11NeděleSleva
V neděli 2. listopadu nakoupíte v našem pražském knihkupectví Arkády Pankrác vše s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí od 19 do 21 hodin.
4.11ÚterýAutogramiáda4.11ÚterýAkce4.11ÚterýSleva
Autogramiáda Jiřího Hájíčka proběhne ve úterý 4. listopadu od 16 hodin v Knihy Dobrovský Arkády Pankrác. Český prozaik a básník, dvojnásobný držitel ceny Magnesia Litera bude podepisovat novou knihu Vzpomínky na jednu vesnickou tancovačku.
6.11ČtvrtekAutogramiáda6.11ČtvrtekAkce6.11ČtvrtekSleva
Autogramiáda švédského dua, které vystupuje pod pseudonymem Erik Axl Sund, proběhne ve čtvrtek 6. 11. od 16:30 v brněnských Knihy Dobrovský na Joštově. Spisovatelé představí pokračování "knihy jen pro silné povahy" Vraní dívku 2.
7.11PátekAutogramiáda7.11PátekAkce7.11PátekSleva
Zdeněk Svěrák, Petr Brukner, Miloň Čepelka, Bořivoj Penc, Jaroslav Weigel,Václav Kotek,Robert Bárta, Jan Hraběta a Genadij Rumlena přijali pozvání do našeho knihkupectví. Autogramiáda proběhne v pátek 7. listopadu od 16 hodin v brněnských Knihy Dobrovský na Joštově. Akcí bude provázet moderátorka Nikola Šindelářová.
Více akcí na prodejnách
Den dětí na Joštově v Brně
Termín akce: 1. 6. 2013
Začátek: 09.00
V sobotu 1. června slavíme v KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově Mezinárodní den dětí.


Oslavte s námi v sobotu 1. června od 9:00 hod Mezinárodní den dětí.
 
V knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ v Brně na Joštově jsme pro vás připravili pestrý program. Můžete se těšit na prezentaci společenských her nebo Pohádkový les, v němž potkáte svoji oblíbenou pohádkovou postavičku, zahrajete si s ní hru a navíc od ní dostanete malý dárek.  
 
Po celý den bude také platit 15% sleva na veškerý dětský sortiment.

PARTNEŘI:

NAKLADATELSTVÍ JOTA
 
banner
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail