Velký skin vlevo
Velký skin vpravo
23 prodejen po celé ČR
Knihkupectví
Akce a soutěže
Akce

Michal Viewegh v Praze - autogramiáda

Akce Knihy Dobrovský
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
Každý čtvrtek nakoupíte v pražském knihkupectví Anděl City s 15% slevou. Kromě knih tak výhodně seženete i neknižní sortiment jako kalendáře, diáře či papírenského zboží. Akce šťastná dvouhodinka platí ve čtvrtky od 19 do 21 hodin.
22.2PondělíAutogramiáda22.2PondělíAkce22.2PondělíSleva
V pražské prodejně Anděl City jsme pro vás připravili drobný dárek. Při nákupu nad 399 korun dostanete slevu 20 % na vstup do Království železnic.
29.6StředaAutogramiáda29.6StředaAkce29.6StředaSleva
Ukažte nám jakékoli své vysvědčení a nakupte se slevou 15 %. Vyznamenání odměníme ještě víc – 20% slevou na vše. Akce platí v kamenných prodejnách KNIHY DOBROVSKÝ od středy 29. června do neděle 3. července.
30.6ČtvrtekAutogramiáda30.6ČtvrtekAkce30.6ČtvrtekSleva
Na hlavním brněnském náměstí proběhne ve čtvrtek 30. června od 12:30 autogramiáda Simony Stašové. Hvězda českého filmového plátna představí a zároveň pokřtí knihu Manolito vytahuje špinavý prádlo. Akce proběhne ve spolupráci s Rádiem Petrov v rámci dne pro děti Pozor prázdniny.
Více akcí na prodejnách
Michal Viewegh v Praze - autogramiáda
Místo konání: Praha - Arkády Pankrác
Termín akce: 28. 11. 2013
Začátek: 17.00
Ve čtvrtek 28. 11. 2013 se v knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ OC Arkády Pankrác uskuteční autogramiáda Michala Viewegha, nejúspěšnějšího českého spisovatele současnosti. Autor bude podepisovat nejnovější knihu "Můj život po životě".


Obálka Můj život po životě

Můj život po životě

Můj život po životě  je nová kniha Michala Viewegha. Jde o spisovatelův deník, který psal jako formu terapie. Minulý rok v prosinci mu praskla aorta. Půl hodiny bojoval v nemocnici o život. Tuto bitvu vyhrál, avšak s trvalými následky - poškozeným mozkem. Viewegh přežil svou smrt, a i když to vypadalo že již nikdy nebude psát, téměř po roce se koná autogramiáda jeho posledního díla. V knize Můj život po životě jsou zachyceny pocity člověka, který by se měl radovat z toho, že přežil. Otázkou je, do jaké míry je to možné, když je zcela odkázán na péči nejlbližších, má problémy s pamětí, pozorností, soustředěním, trpí depresemi, únavou. Prochází si svým osobním peklem. Psát mu pomáhalo v těch nejtěžších chvílích. Kniha Můj život po životě je psaním bolestným, ale zároveň očistným.
 
 
Michal Viewegh

Michal Viewegh

Michal Viewegh (* 31. března 1962) je nejúspěšnějším a nejprodávanějším českým spisovatelem současnosti. Vystudoval češtinu a pedagogiku, dráze učitele se věnoval jen krátce. Působil také jako redaktor nakladatelství Československý spisovatel. Roku 1995 se stává spisovatelem na plný úvazek. Knihami Báječná léta pod psaVýchova dívek v Čechách se zařazuje po bok nejvýraznějších českých prozaiků 90. let. Je držitelem Ceny Jiřího Ortena. Na kontě má více než 25 knih; namátkou jmenujme Mráz přichází z hradu, Román pro muže, Román pro ženy, Účastníci zájezdu. Řada jeho knih se dočkala i filmového ztvárnění. Se svými čtenáři napsal první český internetový román Blogový román Srdce domova. Michal Viewegh s manželkou Veronikou vychovává dcery Sáru a Barboru.
 
 
 
 
Další akce
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail